اخبار تنیس روی میز ایران و جهان
نفرات برتر بيست وپنجمين دوره مسابقات پينگ پنگ قهرماني جانبازان ومعلولين ايران معرفي شدند.

به گزارش روز شنبه فارس تی تی ای، اين رقابتها با حضور ‪ ۲۰۰‬ورزشكار از ‪۲۳‬ استان در طرقبه مشهد مقدس برگزارشد.

اسامي برگزيدگان اين مسابقات به شرح زير است :
كلاس ‪ ۱‬و‪ ۲‬ويلچري تيمي
......................

‪ - ۱‬سيد كاظم برونجاني ، اصغر سليماني (فارس ) ‪ - ۲‬حسن جانفشان ، مرادي (آذربايجان غربي ) ‪ - ۳‬علي رنجبر ، سعيد اميد و منورهاروني (اصفهان ) .

كلاس ‪۳‬
.....

‪ - ۱‬عليار خوبي زاده ، اسفندقنبري ( تهران ) ‪ - ۲‬رامين لطفي ، حسين قزويني و مهدي رپاپور(كرج) ‪ - ۳‬يونس عبادي ، محسن رهنما(آذربايجان شرقي) كلاس ‪۴‬
........

‪ - ۱‬مهدي عقيلي ، محمد حسين جلائي منفرد (تهران) ، حميدرضا شيخ زاده ، مهدي مودب ،مجيد عابد ( خراسان رضوي ) ، عبدالرضا كاوياني ، سعيد براتي (كرج و فارس ) ، محمد ابراهيم مسعود زاده ، احمد منوچهري ، محمود افسرده حال (فارس ) .

كلاس ‪۵‬
......

‪ - ۱‬حسين كارگر، موسي نيك قلعه‌اي ( خراسان رضوي ) ‪ - ۲‬جواد فولادي ، حبيب گرامي (آذربايجان شرقي ) ، مهران وصلتي ، محمدرضا سمناني (توابع تهران )
مسابقات انفرادي و دوبل امروز پيگيري مي‌شود.

+ نوشته شده در  شنبه سی ام تیر 1386ساعت 17:19  توسط فارس تی تی ای  | 

رقابتهاي قهرماني پينگ پنگ خردسالان و نونهالان استان فارس در اقلید با تعيين نفرات برتر پايان يافت.

براساس اطلاعات روابط عمومي تربيت بدني فارس كه در اختيار فارس تی تی ای قرار گرفت، دراين مسابقات در رده خردسالان‪ ۱۴ ‬ورزشكار از استان فارس با هم به رقابت پرداختند که نتایج آن به شرح ذیل می باشد:

۱- مهدی ثابت           اقلید

۲- سید علی راسخ    اقلید

۳- رضا توتونچی         شیراز

۴- محمد موغلی        گراش

بر اساس اين گزارش، در رده نونهالان نیز که با حضور ۲۰ بازیکن برگزار شد در پایان حمیدرضا موغلی از گراش بر سکوی قهرمانی قرار گرفت، پوریا خیراندیش از اقلید نایب قهرمان شد و میلاد عباس زوج از گراش و علیرضا شریفی از اقلید به ترتیب در مکان های سوم و چهارم قرار گرفتند.

سه نفر برتر در هر دو رده به مسابقات کشوری راه پیدا خواهند کرد.

از نکات قابل توجه این رقابتها نبود هیچ بازیکنی از شیراز در رده نونهالان بود. 

احمد صديقي رييس هيات پينگ پنگ استان فارس ضمن تشكراز شركت‌كنندگان در اين مسابقات از حضور نيافتن ديگر تيم‌هاي استان فارس انتقاد كرد.

دراين مسابقات تیم هایی از شهرستانهای اقلید،گراش، شیراز، کازرون،مرودشت و دشت ارژن حضور داشتند.

PATRICK BAUM

+ نوشته شده در  شنبه سی ام تیر 1386ساعت 17:19  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات تنيس روي ميز قهرماني جانبازان و معلولان ايران ، با حضور ‪۲۰۰‬ نفر از استانهاي كشور امروز پنجشنبه در مجموعه ورزشي طرقبه مشهد آغاز شد.

دبير هيات جانبازان و معلولان خراسان رضوي در حاشيه برگزاري اين مسابقات به خبرگزاري جمهوري اسلامي گفت: اين مسابقات در سه بخش دو نفره ، انفرادي و تيمي به صورت نشسته و ايستاده و به مدت پنج روز در جريان خواهد بود.

+ نوشته شده در  شنبه سی ام تیر 1386ساعت 1:0  توسط فارس تی تی ای  | 

به گزارش فارس تی تی ای در قسمت تيمي که با حضور ۱۴ تیم از سراسر استان فارس برگزار گردید تیم شيراز،کازرون و اقليد عنوانهاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

براساس اين گزارش در قسمت انفرادي اين رشته نيز که با حضور ۶۴ بازیکن به صورت دو حذفی برگزار گردید مهدي دلیر از شيراز به مقام قهرماني رسيد،عبدالحسين بحراني از کازرون در جای دوم قرار گرفت و محمد رنجبر از كازرون و سینا زارع از شیراز مشتركا در مكان سوم جاي گرفتند.

شایان ذکر است که تیم  گراش با داشتن نفراتی شایسته به علت شهرستان نبودن نتوانست در این مسابقات شرکت نماید.

+ نوشته شده در  شنبه سی ام تیر 1386ساعت 0:59  توسط فارس تی تی ای  | 

رييس سازمان تربيت بدني با حضور در آكادمي بين‌المللي پينگ پنگ ايران ضمن بازديد از بخش‌هاي مختلف آكادمي با اعضاي تيم‌هاي ملي جوانان دختر و پسر پينگ پنگ ايران ، اعزامي به رقابتهاي قهرماني آسيا در كره جنوبي ديدار و گفت و گو كرد .

مهندس علي آبادي در اين ديدار و گفت و گوي صميمانه از تلاش قهرمانان پينگ پنگ ايران تقدير كرد و گفت : اين رشته زمينه‌هاي رشد و توسعه بيشتر را داراست و خوشبختانه با برنامه ريزيهاي فدراسيون ، تنيس روي ميز ايران تلاش ويژه‌اي را در جهت دستيابي به جايگاه‌هاي بهتر مورد توجه قرار داده است .

وي از رييس فدراسيون به عنوان مديري با تجربه و شناخته شده در عرصه ورزش كشور نام برد و اعلام كرد : با توجه به برنامه‌هاي گسترده فدراسيون و پوشش شبانه روزي قهرمانان و استعدادهاي اين رشته ، سازمان بودجه فدراسيون را افزايش خواهد داد .

رييس سازمان تربيت بدني در عين حال از فدراسيون خواست در جهت شناسايي بيشتر استعدادهاي كشور مسابقاتي را بصورت آزاد در رده‌هاي سني مختلف در دستور كار قرار دهد تا با گسترده شدن عرصه رقابت ، استعدادهاي از نظر دور مانده اين رشته شناسايي و تحت پوشش فرار بگيرند و بطور مسلم سازمان در زمينه برگزاري اين مسابقات از كمك‌ها و جوايز لازم دريغ نخواهد كرد .

علي آبادي همچنين به اعضاي تيم‌هاي ملي جوانان تنيس روي ميز ايران اعلام كرد كه در صورت كسب موفقيت لازم در مسابقه‌هاي قهرماني آسيا در كره جنوبي و كسب مقام بهتري به نسبت دور قبل رقابتها ، سازمان جوايزي را براي اعضاي تيم در نظر خواهد گرفت .

رييس سازمان تربيت بدني در ادامه حضور خود در آكادمي بين‌المللي پينگ پنگ ايران با كادر فني تيم‌هاي ملي و رييس فدراسيون به گفت و گو نشست كه طي آن توضيحات لازم از سوي شاهرخ شهنازي ، فواد كاسب ، لطف اله نسب و مهران احدي ارايه شد .

علي آبادي در ادامه با پوشيدن لباس ورزشي با اعضاي تيم‌هاي ملي به بازي پرداخت تا مشخص شود كه پينگ پنگ در زمره رشته‌هاي مورد علاقه رييس سازمان قرار داشته و باصطلاح به فن و فوت اين رشته آگاه است .

+ نوشته شده در  شنبه سی ام تیر 1386ساعت 0:58  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات پينگ پنگ قهرماني بانوان كارگر ايران با قهرماني تيم تهران در مجموعه ورزشي كارگران شهركرد پايان يافت.

به گزارش فارس تی تی ای در رقابتهاي پينگ پنگ قهرماني بانوان كارگر ايران تيم تهران بر سكوي نخست جاي گرفت و اصفهان دوم شد و تيم آذربايجان غربي به مقام سوم دست يافت.

درمسابقات‌انفرادي پينگ پنگ بانوان كارگر كشور،النازخدادادي‌از آذربايجان غربي قهرمان شد و ندا قربانلو و مريم قربانلو از تهران در رده‌هاي دوم و سوم جاي گرفتند.

رييس سازمان كار و امور اجتماعي چهارمحال و بختياري گفت:اين رقابتها در سطح بسيار خوبي برگزار شد و تمام امكانات لازم براي برگزاري اين رقابتها فراهم شد.
+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم تیر 1386ساعت 14:39  توسط فارس تی تی ای  | 

رييس فدراسيون پينگ پنگ گفت: شهرداري‌ها زيرساخت‌هاي توسعه ورزش مفرح و جذاب پينگ پنگ را در بوستانها فراهم كنند.

شاهرخ شهنازي روز سه‌شنبه درديدار بااستاندارچهارمحال و بختياري افزود:
پارك‌ها و بوستانهاي اماكن مهمي براي توسعه ورزش پينگ پنگ هستند و در اين زمينه شهرداران بازوي حمايتي فدراسيون پينگ پنگ باشند.

وي گفت:در صورت فراهم شدن زيرساختها از سوي شهرداري ها، فدراسيون پينگ نيزدرتامين نيروي‌انساني مانندمربي و تامين امكانات و وسايل ورزشي پيش قدم مي‌شود.

به گفته وي، براي استانهاي كشور در رشته پينگ پنگ افزون بر يك ميليارد و ‪ ۲۰۰‬ميليون ريال اختصاص داده شده است.

شهنازي اظهارداشت: امسال پينگ پنگ بازان ايران در مسابقات انفرادي جهان ‪۶۱‬رتبه ارتقا يافتند و در مجموع نيز تيم ملي پينگ پنگ جمهوري اسلامي ايران در رده بندي ماهيانه جهاني با دو پله صعود از رتبه ‪ ۵۱‬به رتبه چهل و نهم ارتقا يافت.

رييس فدراسيون پينگ پنگ گفت:امسال مسابقات بين‌المللي پينگ پنگ ايران به عنوان رقابتهاي كسب سهميه‌المپيك پكن تعيين شده و اين رقابتها پس از ماه مبارك رمضان در دو بخش مردان و زنان در تهران برگزار مي‌شود كه هم‌اكنون كشورهاي آسياي ميانه‌براي حضوردر اين رقابتها اعلام آمادگي كرده‌اند و نفرهاي اول زنان و مردان اين رقابتهابه‌صورت مستقيم جوازحضور در بازيهاي المپيك چين را دريافت مي‌كنند.

به گفته وي، تيم ملي پينگ پنگ ايران امسال در مسابقات قهرماني آسيا در رده سني بزرگسالان در چين در شهريورماه حضورخواهد يافت و تيم پينگ پنگ جوانان ايران نيز در هفته آينده راهي مسابقات آسيايي كره جنوبي مي‌شود.

وي گفت: سال گذشته تيم جوانان ايران رتبه هفتم را كسب كرد و امسال سه پله صعود خواهد نمود.

شهنازي گفت:بيش از ‪ ۳۰‬هزار نفر به صورت حرفه‌اي دراين رشته ورزشي مشغول فعاليت هستند.

در این ديدار معاون استاندار چهارمحال وبختياري به عنوان رييس هيات پينگ پنگ اين استان،قابليتهاي توسعه‌اين ورزش رامعرفي وبر توسعه آن در اين استان تاكيد كرد.


+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم تیر 1386ساعت 12:39  توسط فارس تی تی ای  | 

تهران عنوان نخست رشته‌ پينگ پنگ  نوزدهمين دوره مسابقات ورزشي دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه كشور را به خود اختصاص داد.

به گزارش روز سه‌شنبه فارس تی تی ای، در رشته پينگ پنگ كه با حضور ‪ ۱۴‬تيم برگزار شد، شركت‌كنندگان به مدت ‪ ۵‬روز درسالن حمزه سيدالشهدا تبريز باهم به رقابت پرداختند و تيم‌هاي فارس و كرمان بعدازتيم تهران عناوين بعدي راكسب كردند.

در مسابقات انفرادي اين رشته مهشيد صامت از گلستان و در دو نفره مهشيد صامت و مريم جلالي از گلستان اول شدند.

در پايان پنجمين روز از مسابقات دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه كشور در مجموع امتيازها تيم تهران با ‪ ۳۰۶‬امتياز درصدر قراردارد و تيم‌هاي خوزستان و توابع تهران به ترتيب با ‪ ۱۲۵‬و ‪ ۱۱۲‬امتياز در رده‌هاي دوم و سوم قرار دارند.

درمجموع مدال‌ها نيز تيم تهران با ‪ ۲۹‬طلا، ‪ ۱۵‬نقره و ‪ ۷‬برنز بر سكوي نخست قراردارد و خوزستان با ‪ ۱۰‬طلا، ‪ ۳‬نقره و ‪ ۷‬برنز در سكوي دوم ايستاده و تيم توابع تهران با يك طلا، ‪ ۱۴‬نقره و ‪ ۵‬برنز سوم است.

نوزدهمين دوره مسابقات دانش‌آموزان دختر كشور با شركت ‪ ۵‬هزار ورزشكار در ‪ ۱۴‬رشته واليبال، فوتبال، هندبال، بسكتبال، شطرنج، بدمينتون، تيراندازي، دو و ميداني، دوچرخه‌سواري، اسكيت، پينگ‌پنگ، شنا، ژيمناستيك و سنگ‌نوردي از ‪ ۲۱‬تير ماه جاري در تبريز آغاز شده و ‪ ۶‬مرداد به پايان خواهد رسيد.

                            

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم تیر 1386ساعت 12:28  توسط فارس تی تی ای  | 

طی هفت مرحله مسابقه بین بازیکنان برتر دبیرستان های استان فارس چهار نفر برتر انتخاب شدند.

در این اردوی جند روزه که بین ۷ بازیکن برتر استان در جریان داشت در پایان این نتایج بدست آمد:

۱- عبدالهادی موغلی     گراش        ۳۴

۲- علی محمدی            اقلید         ۲۳

۳- حسین امانی            گراش        ۲۲

۴- رامین حسینی          اقلید          ۱۹

۵- عارف ایزدی               شیراز         ۹

۶- پوریا زمانی پور           کازرون        ۹

۷- میلاد رزمجو               مرودشت    ۲

JÖRGEN PERSSON

سه نفر برتر این اردو به همراه عارف ایزدی از شیراز در تاریخ ۸ مردادماه به مسابقات قهرمانی مدارس کشور که در مشهد برگزار می شود اعزام خواهند شد.

شایان ذکر است که اردوی راهنمایی های استان برای شناخت نفرات برتر در تاریخ۲۹ تیر برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم تیر 1386ساعت 12:18  توسط فارس تی تی ای  | 

رييس هيات ناشنوايان استان اردبيل از آغاز مسابقات تنيس روي‌ميز قهرماني بزرگسالان ناشنواي كشور در اردبيل به مناسبت هفته بهزيستي خبر داد.

سخاوت علي خدنگي روز سه‌شنبه گفت: در اين مسابقه‌ها ‪ ۴۵‬ورزشكار در قالب ‪ ۱۲‬تيم در چهار گروه سه تيمي به رقابت مي‌پردازند.

وي افزود: در اين رقابت‌ها تيم‌هايي از آذربايجان‌شرقي، خراسان رضوي، يزد، قزوين، كردستان، مازندران، بوشهر، خوزستان، همدان، گلستان، تهران و اردبيل حضور دارند.

وي گفت: اين مسابقه‌ها به مدت سه روز در قسمتهاي تيمي، انفرادي و دونفره در سالن شهيد آسماني ورزشگاه تختي اردبيل برگزار مي‌شود.

خدنگي انتخاب نفرات برتر اين مسابقه‌ها را جهت عضويت در تيم ملي براي شركت در بازي‌هاي آسيايي كويت و ايجاد انگيزه در بين بزرگسالان ناشنوا را از اهداف برپايي اين مسابقه‌ها ذكر كرد.


Petr Korbel


+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم تیر 1386ساعت 12:4  توسط فارس تی تی ای  | 

رييس هيات پينگ پنگ استان فارس گفت:به رغم اينكه تيم‌هاي مختلف رده‌هاي سني پينگ پنگ فارس در كشور داراي مقام هستند اما امكانات اين رشته جذاب و پرتحرك در استان فارس زير صفر است.

سيد احمد صديقي در گفت و گو با فارس تی تی ای افزود:
پينگ پنگ استان فارس دربعدپايه‌هاي‌اين رشته‌در كشور ركورداراست كه نونهالان، نوجوانان، جوانان و اميدهاي فارس صاحب چندين مقام كشوري هستند كه نياز به حمايت دارند تا در ادامه دلسرد نشوند.

وي اضافه كرد:كسب اين همه‌افتخار با داشتن تنها چهار ميز و در يك سالن ‪ ۸۰‬متري را بايد يك معجزه دانست كه گاهي اتفاق مي‌افتد كه در اين سالن نفس كشيدن براي ورزشكارسخت مي‌شود چون پينگ پنگ يكي از پر تحرك‌ترين رشته‌هاي ورزشي دنيا است.

اين پيش كسوت ورزش فارس نيز با انتقاد از تعطيلي باشگاه‌هاي پينگ پنگ در شيراز اظهار داشت: در گذشته چندين باشگاه فعاليت مي‌كردند اما متاسفانه اين باشگاهها تبديل به باشگاه بيليارد شده‌اند و اعتراض ما هم به اين موضوع تنها با گذاشتن يك ميز پينگ پنگ در برابر چندين ميز بيليارد در باشگاهها بسنده كردند كه كسي سراغ ميز پينگ پنگ نمي‌رود.

صديقي افزود:براي حل مشكلات اين رشته هر روز از صبح تا عصر در اداره تربيت بدني حضور پيدا مي‌كنم و اگرچه كارمند بازنشسته اين سازمان هستم اما براي حل مشكلات هر روز در اداره هستم و تلاش ما براي به ثمر رسيدن اهداف ورزشي و دوري جوانان ازانحراف‌اخلاقي است و هيچ گونه حق و حقوقي هم دريافت نمي‌كنيم.

وي گفت:دونفرازبازيكنان اين رشته از فارس نيز در رده جوانان عضو تيم ملي ايران هستند كه اين افتخاري بزرگ براي اين رشته مظلوم در فارس است.

صديقي با اشاره به رده بندي تيم پينگ پنگ استان فارس در سطح كشور افزود:
در سال ‪ ۷۲‬تيم پينگ پنگ فارس در رده ‪ ۲۳‬كشور حضور داشته كه پس از آن كه مسووليت به عهده اينجانب واگذار شد هم اكنون استان فارس در رده پنجم حضور دارد.

وي افزود: اين سير صعودي حاصل تلاش همه زحمت كشان اين رشته است و برنامه ريزي كرده‌ايم تا در آينده نزديك به رده‌هاي دوم و حتي نخست كشوري صعود كنيم كه براي تحقق اين امر بسيار خوشبين هستم.

رييس هيات پينگ پنگ فارس در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس تی تی ای در مورد وضعيت تيم بانوان ورزشكار اين رشته در فارس گفت: بانوان اين رشته در فارس نيز جهش بسيار خوبي در كشور داشته‌اند طوري كه در جوانان مقام سوم را دارا هستند و در رشته دو نفره نيز مقام نخست كشوري را بخود اختصاص داده‌اند.

وي درخصوص ساخت خانه پينگ پنگ فارس گفت: مقدمات اين كار فراهم شده و با بودجه مصوب و جانمايي مشخص قرار است تا پايان سال ‪ ۸۷‬به بهره داري برسد كه‌اين پروژه از طرح‌هاي ملي اين استان است واميدوارم در تاريخ مشخص تحويل داده شود.

صديقي ازسيد غلامرضا كمانه مدير كل تربيت بدني فارس به دليل حمايت از اين رشته تقدير كرد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم تیر 1386ساعت 14:50  توسط فارس تی تی ای  | 

روابط عمومي اداره‌كل تربيت بدني فارس اعلام كرد:ازتيم پينگ پنگ نوجوانان فارس كه موفق شد در مسابقات قهرماني كشور مقام سوم را به خود اختصاص دهد، تقدير شد.

بر اساس اين گزارش كه در اختيار فارس تی تی ای قرار گرفت، آمده است:
در رده انفرادي محمد علي رويين تن از فارس به مدال برنز دست يافت.

اعضاي تيم پينگ پنگ فارس كه در اين مسابقات توانستند به مقام سوم دست يابند شامل عارف ايزدي،محمدعلي رويين تن و هخامنش آموزگارتشكيل مي‌دادند و میعاد مکیف نيز مربيگري اين تيم را به عهده داشت.

احمد صديقي رييس هيات پينگ پنگ فارس نيز كسب اين افتخار را حاصل تلاش مربيان، بازيكنان و خانواده آنها دانست و از آنها تقدير كرد.

اين مسابقات كه در اصفهان برگزارشد‪ ۲۳‬تيم از سراسر كشور با هم به رقابت پرداختند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم تیر 1386ساعت 14:50  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات پينگ پنگ قهرماني نونهالان و خردسالان استان سمنان با قهرماني تيم شاهرود در گرمسار به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تربيت بدني استان سمنان دراين مسابقات كه در استاديوم تختي گرمسار برگزار شد بعداز تيم شاهرود تيم‌هاي گرمسار و سمنان عنوان‌هاي دوم و سوم را به دست آوردند.

براساس اين گزارش در نتيجه انفرادي "علي حسن آبادي" و " محمد مهدي عامري" هر دو از گرمسار و "سيدجواد حسيني" از شاهرود عنوان‌هاي برتر را كسب كردند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم تیر 1386ساعت 14:40  توسط فارس تی تی ای  | 

از تيم پينگ پنگ بانوان فارس كه موفق شد درمسابقات پينگ پنگ قهرماني كارمندان كشور به مقام قهرماني دست يابد، تقدير شد.

در گزارش روابط عمومي تربيت بدني فارس كه در اختيار فارس تی تی ای قرار گرفت آمده است:در قسمت انفرادي نيز منير فيضي از فارس به مقام دوم رسيد و مرضيه حكيم سوم شد.

پس از فارس، تيم‌هاي گيلان و بانك تجارت به مقام دوم و سوم دست يافتند.

مسابقات پينگ پنگ قهرماني بانوان كارمند كشوربا شركت ‪ ۲۰‬تيم به ميزباني زنجان در اين شهرستان برگزار شد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم تیر 1386ساعت 14:39  توسط فارس تی تی ای  | 

مسوول روابط عمومي اداره تربيت بدني استان گيلان گفت: تيم تنيس روي ميز استثنايي بانوان گيلان عنوان قهرماني رقابتهاي كشور را كسب كرد.

" هوشنگ محمدي " در گفت و گو با فارس تی تی ای افزود: تيم گيلان در اين دوره از رقابتها كه در ياسوج برگزار شد، با كسب ‪ ۱۲‬امتياز به مقام قهرماني رسيد.

وي گفت: تيم گيلان در ديدار پاياني اين رقابتها موفق شد با نتيجه سه بر صفر تيم تهران را شكست دهد.

وي اضافه‌كرد: در رقابتهاي انفرادي نيز، " فرشته پرويزي " از استان گيلان عنوان نايب قهرماني كشور را كسب كرد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم تیر 1386ساعت 14:39  توسط فارس تی تی ای  | 

با پايان يافتن رقابتهاي پينگ پنگ بانوان قهرماني كشور در گرگان، نفرات برتر اين دوره از رقابتها در قسمتهاي انفرادي و دوبل آزاد مشخص شدند.

به گزارش فارس تی تی ای در قسمت انفرادي ‪ ۸۷‬پينگ پنگ باز به صورت حذفي با هم به رقابت پرداختند كه در پايان "مريم صامت" از گلستان به عنوان قهرماني اين دوره از رقابتها دست يافت.

همچنين "رزيتا ائمه دوست" از گيلان پس از مغلوب شدن در برابر صامت به مدال نقره اين دوره از رقابتها اكتفاء كرد.

"مهشيد صامت" و "مريم جلالي" هر دو از گلستان نيز به طور مشترك در مكان سوم قرار گرفتند و به مدال برنز اين دوره از رقابتها دست يافتند.

در قسمت دوبل آزاداين دوره از رقابتها، تيم "الناز محرر" و "شيبا اسكندري" هر دو از فارس پس از برتري در برابر تيم "مريم صامت" از گلستان و "رزيتا ائمه دوست" از گيلان عنوان قهرماني اين بخش از اين دوره رقابتها را به خود اختصاص دادند و تيم صامت و ائمه دوست دوم شد.

همچنين در اين بخش نيز تيم "الناز دبيري" و "زهرا بختياري" هر دو از همدان به همراه تيم "ساره كرمانشاهي" و "سيما محمدخان بيگي" هر دو از تهران بطور مشترك در مكان سوم قرار گرفتند.

در رقابتهاي پينگ پنگ قهرماني بانوان كشور در رده سني جوانان كه از ‪۱۲‬ تيرماه به مدت ‪ ۴‬روز در گرگان برگزار شد، ‪ ۲۵‬تيم به همراه ‪ ۱۰۰‬بازيكنان از استانهاي كشور حضور داشتند كه در بخش تيمي اين دوره از رقابتها كه روز گذشته به پايان رسيد، تيمهاي "اصفهان" و "گلستان" به ترتيب در مكانهاي اول و دوم قرار گرفتند و تيمهاي "فارس" و "قزوين" به طور مشترك عنوان سومي را به خود اختصاص دادند.

در بخش دوبل آزاد اين دوره از رقابتها نيز ‪ ۳۶‬تيم حضور داشتند.

+ نوشته شده در  شنبه شانزدهم تیر 1386ساعت 14:4  توسط فارس تی تی ای  | 

فدراسيون پينگ پنگ با ارسال نمابري اعلام كرد در صورت حضور تيم‌هاي جوانان پسر در جمع شش تيم برتر و همچنين حضور پينگ پنگ بازان زن ايراني در جمع هشت تيم برتر مسابقات بين‌المللي كره‌جنوبي از طرف رييس فدراسيون پاداش نقدي دريافت خواهند كرد.

به‌گزارش روابط عمومي اين فدراسيون، "شاهرخ شهنازي" هدف ازپرداخت اين پاداش را افزايش انگيزه پينگ پنگ بازان جوان ايراني در جمع برترين‌هاي آسيا اعلام كرده است.

براساس اين گزارش، در صورت كسب موفقيت در اين دوره از مسابقات به‌كليه بازيكنان مبلغ ده ميليون ريال و به مربيان بيست ميليون ريال پاداش نقدي پرداخت خواهد شد.

پيش از اين "نوشاد عالميان" تنها پينگ پنگ باز ايراني با درخشش خود در مسابقات آسيايي توانسته‌بود عنوان هفتمي آسيا را به خود اختصاص دهد.

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم تیر 1386ساعت 17:59  توسط فارس تی تی ای  | 

تيم مازندران قهرمان مسابقات پينگ‌پنگ قهرماني نوجوانان كشور شد.

به گزارش فارس تی تی ای در ديدار نهايي اين مسابقات كه روز پنجشنبه در ورزشگاه ‪ ۱۷‬شهريور اصفهان برگزار شد ، تيم مازندران با نتيجه ‪ ۳‬بر يك مقابل تيم تهران پيروز شد و عنوان قهرماني را بدست آورد.

تيم‌هاي فارس و آذربايجان شرقي بصورت مشترك در رده سوم قرار گرفتند.

مسابقات پينگ پنگ دسته اول نوجوانان كشور از روز سه شنبه با حضور ‪۱۲۴‬ ورزشكار در قالب ‪ ۳۱‬تيم در ورزشگاه ‪ ۱۷‬شهريور اصفهان آغاز شد.

مسابقات انفرادي اين رقابت‌ها از دیروز آغاز شد و همچنان ادامه دارد. 

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم تیر 1386ساعت 17:58  توسط فارس تی تی ای  | 

با پايان يافتن رقابتهاي پينگ پنگ قهرماني بانوان كشور در رده سني جوانان در بخش تيمي، "اصفهان" عنوان قهرماني اين دوره را به خود اختصاص داد.

در ديدار فينال اين رقابتها كه پيش از ظهر دیروز در سالن مجموعه ورزشي آزادي گرگان برگزار شد، تيم اصفهان توانست با نتيجه ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬تيم گلستان ميزبان اين رقابتها را شكست دهد.

در اين ديدار، در نخستين بازي "پريسا صمدي" از اصفهان" با نتيجه ‪ ۳۳‬بر ‪" ۲‬مريم جلالي" از گلستان را شكست داد و در ديدارهاي دوم و سوم به ترتيب "مريم صامت" و "مهشيد صامت" هر دو از گلستان با نتايج ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬و ‪ ۳‬بر يك در برابر "آنا فياضيان" و "فاطمه حق شناس" هر دو از اصفهان به برتري دست يافتند.

همچنين در ديدارهاي چهارم و پنجم رقابت فينال دو تيم، "پريسا صمدي" و "آنا فياضيان" هر دو از اصفهان به ترتيب در برابر "مريم صامت" و "مريم جلالي" هر دو از گلستان با نتايج ‪ ۳‬بر صفر و ‪ ۳‬بر يك به برتري دست يافتند تا تيم اصفهان عنوان قهرماني اين رقابتها را به خود اختصاص دهد.

همچنين در اين رقابتها پس از تيم "گلستان" كه عنوان نايب قهرماني را به خود اختصاص داد، تيمهاي "فارس" و "قزوين" به مقام سوم مشترك دست يافتند.

در دسته اول اين رقابتها پس از تيمهاي اول تا سوم اين گروه تيمهاي "تهران"، "خوزستان"، "آذربايجان شرقي"، "چهارمحال و بختياري"، "كرمان"، "مازندران"، "كرج، "كردستان"، "كرمانشاه"، "يزد"، "سيستان و بلوچستان" و "آذربايجان غربي" به ترتيب در مكانهاي پنجم تا شانزدهم قرار گرفتند.

همچنين در دسته دوم اين رقابتها كه بين تيمهاي سوم و تيم چهارم گروههاي هشتگانه برگزار شد تيمهاي "همدان"، "زنجان"، "قم"، "لرستان"، "خراسان رضوي"، "ايلام"، "سمنان"، "خراسان جنوبي" و "هرمزگان" به ترتيب در مكانهاي هفدهم تا بيست و پنجم قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار فارس تی تی ای، در رقابتهاي پينگ پنگ قهرماني بانوان كشور به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و هفته زن كه از دوازدهم تيرماه آغاز شده است ‪ ۲۵‬تيم از استانهاي كشور حضور دارند.

رقابتهاي انفرادي اين دوره از پيكارها، با حضور ‪۸۷‬ پينگ پنگ باز آغاز شد كه به صورت تك حذفي با هم به رقابت مي‌پردازند.

همچنين در رقابتهاي دونفره آزاد اين پيكارها كه امروز آغاز شده است ‪ ۷۶‬پينگ پنگ باز در قالب ‪ ۳۸‬تيم با هم مسابقه مي‌دهند.

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم تیر 1386ساعت 17:51  توسط فارس تی تی ای  | 

رييس هيات پينگ پنگ استان تهران گفت : مسابقات پينگ پنگ قهرماني استان تهران پس از وقفه‌اي طولاني با حضور يازده تيم آغاز خواهد شد.

"مجيد احتشام‌زاده" در گفت وگو با فارس تی تی ای افزود: با توجه به اينكه كلانشهر تهران در حال حاضر ‪ ۱۲‬ميليون جمعيت را در خود و شهرستان‌هاي حومه جاي داده‌است ما نيازمند حضور قوي و منسجم مديران دولتي و خصوص براي تيمداري هستيم.

وي گفت: تيمهاي استقلال تهران، آرارات، مخابرات ، نفت ،ستاره آشوري، بيمه البرز، شهيد چمران،بارزگاني لياقي، هما ،آبفا و تيم جوانان هيات پينگ پنگ تهران رقابت‌هاي خود را آغاز خواهند كرد.

ملي پوش و قهرمان اسبق پينگ پنگ ايران در ادامه گفت: تمام سعي و تلاش خودرا براي تبديل كردن استان تهران به عنوان يكي از قطب‌هاي پينگ پنگ كشور به كار خواهم بست و براي دست يابي به اين هدف با برنامه‌ريزي دقيق كار پايه‌اي را در دستور كاري خود قرارداده‌ام .

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم تیر 1386ساعت 17:51  توسط فارس تی تی ای  | 

رقابتهاي قهرماني پينگ پنگ نوجوانان استان فارس در شيراز با تعيين نفرات برتر پايان يافت.

براساس اطلاعات روابط عمومي تربيت بدني فارس كه در اختيار فارس تی تی ای قرار گرفت، دراين مسابقات ‪ ۳۵‬ورزشكار از استان فارس در سالن شوريده شيراز با هم به رقابت پرداختند و پس از پايان اين بازيها ورزشكاران شيرازي موفق شدند در سكوي قهرماني قرار گيرند.

بر اساس اين گزارش، محمد علي رويين تن از شيراز به مقام قهرماني رسيد، هخامنش آموزگار از شيراز دوم شد، عارف ايزدي و حمید یوسفی هر دو از شيراز به ترتيب در جاي سوم و چهارم قرار گرفتند.

احمد صديقي رييس هيات پينگ پنگ استان فارس ضمن تشكراز شركت‌كنندگان در اين مسابقات از حضور نيافتن ديگر تيم‌هاي استان فارس انتقاد كرد.

رييس هيات پينگ پنگ فارس طي نامه‌اي به‌اداره كل تربيت بدني فارس خواستار پيگيري علت حضور نيافتن اين تيم‌ها شد.

دراين مسابقات دو تيم از شهرستانهاي شيراز و گراش و همچنين ورزشكاران شهرستانهاي مرودشت، جهرم و اقلید حضور داشتند.

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم تیر 1386ساعت 17:40  توسط فارس تی تی ای  | 

"محمدرضا اخلاق پسند" و" مهران احدي" دو پينگ پنگ باز ايراني با توجه به حضورشان در مسابقات بين‌المللي و كسب پيروزي ، در فهرست بهترين‌هاي اين رشته ورزشي صعود كردند.

به‌گزارش فارس تی تی ای و به نقل سايت فدراسيون بين‌المللي پينگ پنگ، در آخرين رده‌بندي بهترين‌هاي پينگ پنگ جهان ، "محمدرضا اخلاق پسند" ملي‌پوش ايراني كه در رده ‪ ۴۰۳‬قرارداشت با توجه به حضور در مسابقات "پوروتور" چين و شكست حريف هندي با ‪ ۱۰۸۶۴‬امتياز و ‪ ۹‬پله صعود در رده ‪۳۹۴‬ جهان ايستاد.

 

همچنين مهران احدي كاپيتان تيم ملي پينگ پنگ كشورمان نيز با ‪ ۵‬پله صعود در جايگاه ‪ ۴۱۱‬ايستاد.

"افشين نوروزي" ديگر ملي‌پوش كشورمان كه با ‪ ۱۰۸۵۸‬امتياز در مكان ‪۴۰۰‬ جاي داشت با همين امتياز در مكان ‪ ۴۰۱‬ايستاد.

"شهرام سربخشيان" چهارمين و آخرين بازيكن تيم ملي بزرگسالان در رده بندي جهان بدليل دو باخت و عدم صعود به مرحله بعد ‪ ۸‬امتياز از دست داد و از رده ‪ ۴۶۸‬به ‪ ۴۷۶‬تنزل يافت.

در اين رده‌بندي همچنان برتري با پينگ پنگ بازان چيني است.

" مالين" نفر دوم رده‌بندي ماه پيش بدليل قهرماني در رقابت‌هاي پوروتور چين به رده اول جهان صعود كرد و "جاي وانگ لي كين" هموطن خود را گرفت.

"وانگ هائو" ديگر بازيكن چيني در جاي سوم قرار دارد.

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم تیر 1386ساعت 17:32  توسط فارس تی تی ای  | 

طبق آخرين رده‌بندي فدراسيون بين‌المللي پينگ پنگ ، پينگ پنگ بازان جوان ايران در فهرست بهترين‌هاي اين رده سني سقوط كردند.

به گزارش فارس تی تی ای و به نقل از سايت فدراسيون بين‌المللي پينگ پنگ ، بازيكنان تيم جوانان ايران در مجموع ‪ ۴۷‬پله سقوط كردند.

"سعيد مسعود" نفراول ايران در رده‌بندي جهاني با ‪ ۱۵‬پله سقوط از رده ‪ ۱۱۲‬به رده ‪ ۱۲۷‬سقوط كرد، "نوشاد عالميان" ديگر ملي‌پوش كشورمان كه عنوان هفتمي آسيا را در اختيار دارد از رده ‪ ۱۸۰‬به رده ‪" ، ۱۸۱‬امير چراغيان" نيز كه ماه قبل در رده ‪ ۱۶۶‬قرار داشت با ‪ ۲۱‬پله سقوط به رده ‪ ۱۸۷‬تنزل يافت و "مسعود يعقوبي" نيز با ‪ ۱۰‬پله سقوط از رده ‪ ۲۲۶‬در رده ‪ ۲۳۶‬قرار گرفت.

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم تیر 1386ساعت 17:32  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات ليگ پينگ پنگ جوانان و اميد قهرماني باشگاه‌هاي ايران از ‪۱۷‬ مردادماه در دو گروه ‪ ۴‬تيمي آغازمي شود.

به گزارش فارس تی تی ای، در پايان جلسه قرعه‌كشي رقابتهاي ليگ پينگ پنگ جوانان و اميد كشور كه با نظارت و حضور عليرضا حجازيان رييس كميته مسابقات ، داوران و همچنين فواد كاسب رييس سازمان تيم‌هاي ملي صورت گرفت برنامه مسابقات پينگ پنگ جوانان و اميد كشور اعلام شد.

در اين جلسه مقرر شد براي جلوگيري از اتلاف وقت ، مسابقات در دو گروه ‪ ۴‬تيمي برگزار مي‌شود.

درگروه الف پتروشيمي ماهشهر، مهرام قزوين ، مناطق نفت خيزالف و يا ب و آبقا تهران حضور دارند.

درگروه ب تيم‌هاي نفت و گازگچساران ، مناطق نفت خيز الف يا ب ، نفت وگاز اميديه و نفت آبادان قرار دارند.

دراين نشست توافق شد با توجه به اينكه مشخص نيست چه بازيكناني درتيم هاي مناطق نفت خيز الف و ب قرار دارند اسامي بازيكنان هرتيم مشخص و پس از آن با بررسي سطح هرتيم وضعيت آنها را در دو گروه تعيين گردد.

‪ ۸‬تيم حاضر دراين رقابتها تا پايان تيرماه فرصت دارند قراردادها و ساير مدارك لازم را به كميته مسابقات تحويل دهند.

گروه بندي و برنامه دور رفت به اين شرح است :
گروه الف : پتروشيمي ماهشهر، مهرام قزوين و مناطق نفت خيز الف يا ب ، آبفا تهران .

گروه ب " نفت وگاز گچساران ، مناطق نفت خيز الف يا ب ، نفت وگاز اميديه، نفت آبادان .

برنامه مسابقات هفته اول ( نام تيم‌هاي ميزبان اول آمده است ):
‪ ۱۷‬مردادماه ‪۱۳۸۶‬

.................

پتروشيمي ماهشهر - مهرام قزوين
مناطق نفت خيز الف يا ب آبفا تهران
نفت و گاز گچساران - نفت و گاز اميديه
نفت آبادان - مناطق نفت خيز الف يا ب
هفته دوم دوم ‪ ۲۲‬مردادماه
.......................

پتروشيمي ماهشهر - آبفا تهران
مناطق نفت خيز الف يا ب اهواز - مهرام قزوين
نفت آبادان - نفت و گاز گچساران
نفت وگاز اميديه - مناطق نفت خيز الف يا ب
هفته سوم ‪ ۲۷‬مردادماه
...................

پتروشيمي ماهشهر - مناطق نفت خيز الف يا ب
مناطق نفت خيز الف يا ب اهواز - نفت و گازگچساران
آبفا تهران - مهرام قزوين
اميديه - نفت آبادان
دور برگشت اين رقابتها در روزهاي ‪ ۲۰، ۱۰‬و ‪ ۲۹‬شهريور برگزارمي شود و پس از مشخص شدن دو تيم برتر در هرگروه تيم‌هاي اول هرگروه به فينال رفته و تيم‌هاي دوم هرگروه براي كسب عنوان سومي بازي مي‌كنند.

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم تیر 1386ساعت 17:18  توسط فارس تی تی ای  | 

عضو هيات رييسه فدراسيون پينگ پنگ گفت: رشد اين رشته ورزشي در ايران متوقف شده است.

"عليرضا ساور" در گفت وگو با فارس تی تی ای، افزود: ما در استفاده از موقعيت و فرصت‌هاي پيش آمده به خوبي نتوانستيم استفاده كنيم و اين كار باعث عقب ماندگي پينگ پنگ كشورمان در آسيا شده‌است.

 وي گفت: حضور مادر كنار تيم‌هاي صاحب نام و مطرح آسيايي را كه عناوين اول تا سوم جهان در اختيار دارند نبايد به عنوان تهديد نگريست بلكه بايد آن را براي موفقيت پينگ پنگ به فرصت تبديل كرد.

وي با بيان اين مطلب افزود: ما مدتهادر رشته واليبال از تمام تيم‌هاي حاضر در آسيا عقب‌تر بوديم ولي با يك برنامه‌ريزي منسجم و همچنين استفاده از خرد جمعي توانستيم بر قله آسيا بايستيم كه اين كار را نيز در پينگ پنگ مي‌توانيم انجام دهيم .

به‌گفته ساور، براي پيشرفت و رشد اين رشته ورزشي بايد از تمامي كارشناسان خبره، پيشكسوتان، قهرمانان و مسوولان فدراسيون استفاده كنيم .

اين عضو هيات رييسه فدراسيون پينگ پنگ در ادامه افزود: استفاده نكردن ازنقطه نظرات كارشناسي پيشكسوتان و حتي منتقدان اين رشته در نهايت به ضرر ورزش پينگ پنگ خواهد بود.

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم تیر 1386ساعت 17:18  توسط فارس تی تی ای  | 

استاديوم در حال ساخت تنيس روي ميز بازيهاي المپيك آتش گرفت.

به گزارش خبرگزاري شين هوا ، آتش سوزي در استاديوم درحال ساخت‌تنيس روي ميز بازيهاي‌المپيك دردانشگاه‌پكن پس از حدود دو ساعت و نيم با تلاش گروه‌هاي آتش نشان،شعله‌هاي آتش خاموش شد.

 اداره آتش نشاني پكن براي اطفاي حريق از ‪ ۱۷‬دستگاه خودرو آتش نشان استفاده كرد.

هنوز علت وقوع آتش سوزي در استاديوم تنيس روي ميز دانشگاه پكن كه هيچ كشته و يا مصدومي برجاي نگذاشت ، مشخص نشده است.

وسعت استاديوم تنيس روي ميز دانشگاه پكن، ‪ ۲۶‬هزار و ‪ ۹۰۰‬متر مربع است و گنجايش هشت هزار تماشاچي را دارد.

كار احداث اين استاديوم‌از سپتامبر سال ‪ ۲۰۰۵‬ميلادي آغاز شده‌است و براساس برنامه‌ريزي ، اگوست سالجاري به بهره‌برداري خواهد رسيد.

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم تیر 1386ساعت 17:4  توسط فارس تی تی ای  | 

" محمدرضااخلاق پسند " ملي پوش كشورمان در مسابقات پينگ پنگ آزاد بزرگسالان نانجينگ چين با شكست ‪ ۴‬بر ‪ ۱‬حربف هندي، به مرحله بعد صعود كرد.

به گزارش فارس تی تی ای ، در مرحله نخست اين رقابت‌ها كه صبح دیروز (پنج‌شنبه) آغاز شد ، اخلاق پسند درگام نخست به رغم انجام يك بازي بسيار خوب مغلوب " هيوبين " پينگ پنگ باز چيني‌الاصل اسپانيا شد.

درمرحله دوم اخلاق پسند ازبرتري خود نهايت استفاده را برد و باشكست ‪ ۴‬بر‪ " ۱‬جيتن گيدلا " از هند به مرحله بعدي راه يافت.

وي دراين مرحله با قهرمان جهان" وانگ لی کین" از چين پيكار مي‌كند.

"شهرام سربخشيان" ديگر ملي پوش كشورمان نيز در دو مسابقه نخست خود مغلوب و از دور رقابت‌ها كناررفت.

در مسابقات دونفره (دوبل ) نيز تيم ايران دريك مسابقه بسيارسخت مغلوب تيم " چن ژن آن " و " چوسانگ يو " از چين تايپه شد.

+ نوشته شده در  جمعه هشتم تیر 1386ساعت 14:4  توسط فارس تی تی ای  | 

دبير هيات تنيس روي ميز خمين گفت: دستگاه توپ انداز نياز اصلي تيم‌هاي تنيس روي ميز اين شهرستان در رده‌هاي پايه و نوجوانان است.

"ابوالفضل دالايي" به‌خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي‌افزود: رباط توپ‌انداز در رفع مشكل سرعت و جاگيري بازيكنان اين رشته ورزشي در خمين نقش بسزاي خواهد داشت.

 دالايي، با اشاره به استفاده ساير تيمهاي حاضر در دسته‌هاي يك و دو كشور از اين رباط تصريح كرد: مدتهاست كه از فدراسيون و اداره تربيت بدني استان مركزي تقاضاي تهيه اين وسيله را داشته‌ايم وتاكنون جوابي دريافت نشده‌است.

گفتني است هر رباط توپ انداز قيمتي به ارزش هشت ميليون ريال دارد.

شهرستان خمين در جنوب استان مركزي، داراي يكصدورزشكار سازمان يافته است و برخي ازآنها در رده‌هاي پايه و نوجوانان دسته يك كشور فعاليت دارند.

+ نوشته شده در  جمعه هشتم تیر 1386ساعت 13:54  توسط فارس تی تی ای  | 

در سومين روزاز برگزاري هفتمين دوره‌مسابقات ورزشي مردان بيمار تالاسمي كشور، تيم سيستان و بلوچستان قهرمان مسابقات تنيس روي ميزشد.

دراين مسابقات كه در سالن پينگ پنگ مجموعه ورزشي شهداي پنجم مرداد اراك برگزار شد، تيم‌هاي خوزستان و قم به ترتيب دوم و شدند.

در نتايج انفرادي اين رقابتها نيز در گروه‌هاي ‪ ۱۰‬تا ‪ ۱۵ ،۱۵‬تا ‪، ۲۰‬ ‪ ۲۰‬تا ‪ ۲۵‬و ‪ ۲۵‬تا‪ ۳۰‬به ترتيب " محمد رضا دانش رضوي" از خراسان رضوي،" علي فرجي"، " رضا شهرياري " از سيستان بلوچستان و " عزيز عباسيان" از خوزستان اول شدند.

+ نوشته شده در  جمعه هشتم تیر 1386ساعت 13:38  توسط فارس تی تی ای  | 

به دنبال استعفاي رييس هيات پينگ‌پنگ آذربايجان‌شرقي، سرپرست اين هيات از سوي مديركل تربيت بدني استان معرفي شد.

محمد درفشي كه پيش از اين سمت دبير هيات پينگ‌پنگ استان را برعهده داشت، تا تشكيل مجمع انتخابات سرپرستي اين هيات را بر عهده گرفت.

سرپرست هيات پينگ پنگ آذربايجان شرقي در گفت و گو با فرس تی تی ای درباره برنامه‌هاي آتي اين هيات، گفت: با همكاري انجمن پينگ پنگ آموزش و پرورش و هيات پينگ پنگ استان مدارس پينگ پنگ براي كشف استعدادهاي نخبه اين رشته تشكيل خواهد شد.

درفشي همچنين از برگزاري مسابقات استاني خبر داد و افزود: براي آماده نگهداشتن پينگ‌پنگ بازان استان، اين مسابقات در آينده‌اي نزديك برگزار خواهد شد.

وي با اشاره به سطح بالاي پينگ‌پنگ‌بازان در استان و حضور آنها در مسابقات ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران خواستار توجه‌بيشتر مسوولين ورزش استان و باشگاه هاي ورزشي به اين رشته شد.

+ نوشته شده در  جمعه هشتم تیر 1386ساعت 13:13  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات پينگ پنگ "بانوان" كاركنان دولت در زنجان با برتري تيم فارس خاتمه يافت.

در اين مسابقات تيم‌هاي گيلان و بانك تجارت تهران بترتيب عناوين دوم و سوم را كسب كردند.

اين رقابت‌ها با حضور ‪ ۱۴۰‬ورزشكار در قالب ‪ ۲۰‬تيم و از ‪ ۳۰‬خردادماه به‌مدت چهار روز در سالن بينش آموزش و پرورش زنجان انجام شد.

در بخش انفرادي اين مسابقات نيز نتايج زير حاصل شد.

‪ -۱‬فرح دليجه‌اي از گيلان
‪ -۲‬منير فيضي از فارس

‪ -۳‬بهار فاروقي و مرضيه حكيم‌آرا از بانك تجارت تهران و فارس

+ نوشته شده در  جمعه هشتم تیر 1386ساعت 13:7  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات ورزشي تنيس روي ميز فرهنگيان استان كردستان ويژه مردان در سالن ورزشي شهيد احمد پناه سازمان دانش آموزي كردستان واقع در سنندج پايان يافت.

در اين دوره رقابتها كه به مدت دو روز برگزار شد، ‪ ۶۰‬تنيس باز از شهرستان‌هاي مريوان، سقز، قروه، سرواباد، بيجار، كامياران، بانه، ناحيه يك و دو سنندج با هم به رقابت پرداختند.

در پايان اين رقابتها كه به صورت انفرادي برگزار شد، " شهريار عزيزي " از تيم فرهنگيان شهرستان سقز مقام اول را كسب كرد.

در پايان اين رقابتها همچنين " مهدي مفاخري " از آموزش و پرورش كلاترزان و " اميد احمدي " از واحد اداري سازمان اموزش و پرورش استان به ترتيب عناوين دوم و سوم را از آن خود كردند.

شهريار عزيزي، مهدي مفاخري و اميد احمدي به عنوان نمايندگان فرهنگيان كردستان در مسابقات ملي فرهنگيان كشور كه تابستان امسال در تهران برگزار خواهد شد حضور دارند.

Bildname

 

+ نوشته شده در  جمعه هشتم تیر 1386ساعت 13:2  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقه‌هاي انتخابي تيم تنيس روي ميز بانوان هرمزگان دردو رده جوانان و بزرگسالان شنبه در سالن ورزشي هفت تير بندرعباس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري جمهوري اسلامي در رده سني بزرگسال سهيلا تقي پور از بندرعباس اول شد،ليلا غيبي ازبندرعباس و صديقه فيروززاده از رودان دوم و سوم شدند.

همچنين در رده سني جوانان نيز آزاده رهرو از شركت گاز اول شناخته شد و عاطفه رموك از آموزش وپرورش و نوپا پركان از شركت گاز سرخون وقشم دوم و سوم شدند.

+ نوشته شده در  جمعه هشتم تیر 1386ساعت 12:56  توسط فارس تی تی ای  | 

نفرات برتر مسابقات تنيس روي ميزانتخابي ايلام در محل سالن ورزشي تختي اين شهر معرفي شدند.

دراين مسابقات ‪ ۷۰‬نفر از ورزشكاران شهرستانهاي ايلام، ايوان، آبدانان، شيروانچرداول، مهران، دهلران و دره‌شهر براي انتخاب نفرات برتر به مدت سه روز باهم به رقابت پرداختند.

در پايان اين رقابتها " يوب ملكي، عارف ريزه‌وندي و آرمين حسين‌زاده" به ترتيب عنوانهاي اول تا سوم را كسب كردند.

نفرات برتر اين رقابتها تيرماه جاري به عنوان نمايندگان ورزش تنيس روي ميز استان ايلام در رقابتهاي قهرمان كشوري شركت مي‌كنند.

اكنون ‪ ۶۰۰‬ورزشكار سازمان يافته زن و مرد در هيات تنيس روي ميز استان ايلام عضويت دارند.

+ نوشته شده در  جمعه هشتم تیر 1386ساعت 12:49  توسط فارس تی تی ای  | 

تيم تنيس روي ميز شهرستان خمين ، قهرمان مسابقات رده سني نونهالان و نوجوانان استان مركزي شد.

دبير هيات تنيس روي ميزخمين به خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي ضمن اعلام اين مطلب ، افزود: اين مسابقات بمدت دو روز و با حضور شش تيم در اراك برگزار شد.

"ابوالفضل دالايي" با اشاره به حضور اين تيم در مسابقات قهرماني كشور، اظهار داشت: اين پيروزي حاصل تلاش شبانه‌روزي ورزشكاران و مربيان وحمايت مسوولان ورزش اين شهرستان بوده است.

شهرستان خمين واقع در جنوب استان مركزي ، سال گذشته از سوي فدراسيون تنيس روي ميز به‌عنوان پايگاه قهرمان پروري اين رشته ورزشي برگزيده شد.

هيات تنيس روي ميز خمين داراي يكصد ورزشكار سازمان يافته در رده‌هاي مختلف سني است.

+ نوشته شده در  جمعه هشتم تیر 1386ساعت 12:42  توسط فارس تی تی ای  |