اخبار تنیس روی میز ایران و جهان

مسابقات ورزشي تنيس‌روي ميز دانشجويان پسر دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور با قهرماني تيم دانشگاه " شهيد بهشتي" تهران در سالن ورزشي "علم‌الهدي" دانشگاه علوم پزشكي شهركرد به پايان رسيد.

به گزارش فارس تی تی ای، در اين دوره از رقابتها تيم تنيس‌روي ميز دانشگاه علوم پزشكي " تبريز " دوم شد و تيم علوم پزشكي " همدان " در مكان سوم جاي گرفت.

در اين دوره از رقابتها ‪ ۳۰‬تيم هفت نفري از دانشگاه‌هاي علوم پزشكي ايران حضور داشتند و بازيها به صورت تيمي برگزار شد.

اين رقابتها با قضاوت ‪ ۲۰‬داور تنيس روي ميز به صورت دوره‌اي به مدت چهار روز برگزار شد وتيمهاي اول تا شانزدهم به‌عنوان تيمهاي برگزيده به المپياد ورزشي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي ايران راه يافتند.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 21:45  توسط فارس تی تی ای  | 

تيم تنيس روي ميز مناطق نفت خيز جنوب قهرمان المپياد ورزشي كاركنان بازنشسته شركت‌هاي نفتي كشور شد.

در اين مسابقات كه از روز گذشته و به مدت دور روز و با شركت ‪ ۵۰‬نفر در قالب چهار تيم در باشگاه گلستان آبادان برگزار شد،تيم مناطق نفت خيز جنوب با كسب ‪ ۷۰‬امتياز مقام اولي را كسب كرد.

همچنين تيم صنايع پتروشيمي با ‪ ۵۹‬امتياز دوم شد و پالايش نفت آبادان با ‪ ۴۸‬امتياز بر سكوي سوم ايستاد.

در پايان اين مسابقه‌ها از سوي شركت پالايش نفت آبادان به نفرات برتر اين رشته جوايزي اهدا گرديد.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 21:42  توسط فارس تی تی ای  | 

سرمربي تيم ملي پينگ پنگ بانوان ايران ، اصفهان را به عنوان قطب اصلي اين رشته در بخش بانوان اعلام كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل تربيت بدني استان اصفهان، فرشته سموعي افزود: چهار ورزشكار اصفهاني در تيم هشت نفره جوانان ايران حضور دارند و اين امر حاصل تلاش هيات اصفهان در زمينه سرمايه‌گذاري استاني و كمك به پشتوانه‌سازي در تيمهاي ملي است.
وي بااشاره به اينكه تعداد علاقه‌مندان اين رشته در سطح كشور روبه‌افزايش است، افزود: امكانات اين رشته در استانها جوابگوي نياز ورزشكاران نيست و بايد در اين زمينه به فكر گسترش سالنها و امكانات باشيم.
سموعي، ميزان آمادگي شركت‌كنندگان در مسابقات پينگ پنگ جوانان‌بانوان كشور را خوب دانست و گفت: با توجه به اينكه در اين بازيها بسياري از ورزشكاران نوجوان نيز شركت داشتند كار استعداديابي نيز انجام شد تا از افراد مستعد براي شركت در اردوهاي مختلف دعوت به عمل آوريم.
وي بااشاره به حضور ورزشكاران قدرتمند اين رشته در آسيا اعلام كرد: شركت در مسابقات ۲۰۰۸ قهرماني جهان براي ما به مراتب راحت تر ازمسابقات آسيايي است زيرا در مسابقات جهاني در گروه چهار قرار داريم و تيم‌هاي قدرتمند آسيا در گروه يك هستند.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 15:43  توسط فارس تی تی ای  | 

محجوب عمراني از مازندران در پايان رقابتهاي تنيس روي ميز بانوان در رده جوانان ضمن كسب عنوان نخست قهرماني، در صدر جدول رنكينگ كشوري نيز قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي اداره كل تربيت بدني استان اصفهان، مسابقات قهرمان كشور تنيس روي ميز بانوان به مدت ۳ روز و با شركت ۷۵ شركت‌كننده از سراسر كشور در سالن ۱۷ شهريور مجموعه ورزشي تختي اصفهان آغاز شده بود پايان يافت.
در پايان اين رقابتها، نفرات برتر علاوه بر قرار گرفتن بر سكوي رده‌بندي كشوري ، براي مسابقات مختلف تيم ملي دعوت شدند.
همچنين آنا فياضيان از اصفهان و سحر رهنما از تبريز به ترتيب در جاي دوم و سوم بعد از مازندران ايستادند.
مقام‌هاي چهارم تا هشتم نيز به ترتيب به رزيتا ائمه‌دوست از گيلان، مهشيد صامت از گلستان، فاطمه حق شناس از اصفهان، مريم جلالي از گلستان و ساره كرمانشاهي از تهران تعلق گرفت.
بر اساس آئين نامه مسابقات نفرات اول تا هشتم در كنار امتيازات يادشده درمسابقات سال آينده جهت تعيين رده بندي كشوري دردورنخست شركت نمي‌كنند اما نفرات نهم تادوازدهم دور نهايي امسال با سقوط به يك رده پائين تر بايد در دور اول مسابقات سال آينده با تعداد زيادي رقيب به مسابقه بپردازند.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 15:39  توسط فارس تی تی ای  | 

پيـش از اقـدام بـه فـعاليت هـاي ورزشـي بـايد بدن را طي مراحلي براي حداكثر نتيجه و به حداقل رساندن آسيبهاي جسمي آماده ساخت. هر برنامه ورزشي داراي 2 مرحله بسيار با اهميت و ضروري ميباشد:

1- گرم كردن بدن(WARM UP): نخستين گام براي آغاز يك فعاليت بدني گرم كردن بدن ميـباشد.مزاياي گرم كردن بدن به قرار زير است:

- افزايش سرعت انقباض و از انقباض خارج گشتن عضلات.
- تسهيل مصرف اكسيژن. زيرا در عضلات گرم شده سرعت آزادسازي اكسيژن از هموگلوبينها افزايش مي يابد.
- تسهيل جريانات عصبي و متابوليسم داخل عضلات بدن.
- افزايش جريان خون به عضلات.
- افزايش تدريجي حرارت بدن.
- كاهش آسيب ها و صدمات ورزشي به خاطر افزايش قابليت ارتجاعي عضلات.
- كاهش گرفتگي عضلات و جلوگيري از افزايش ناگهاني فشار خون و حرارت بدن.
- آماده سازي سيستم عصبي،رباطها،مفاصل،عضلات،سيستم قلبي-عروقي و سيستم عصبي براي انجام فعاليت ورزشي خاص.
- بهبود جريان خون قلب و افزايش انعطاف پذيري عضلات.
- آماده سازي ذهن و روان ورزشكار.

 اجزاء تشكيل دهنده مرحله گرم كردن
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

- دويدن آهسته به مدت 5 تا 10 دقيقه. هدف آن: افزايش حرارت بدن و عضلات.
- حركات كششي به مدت 10 تا 15 دقيقه. هدف آن: افـزايش دامنه حركت و نرم كردن عضلات.
- تمرينات ويژه ورزش مورد نظر به مدت 10 دقيقه.

2- انجام فعاليت ورزشي مورد نظر.

3-سرد كردن بدن(COOL DOWN):پس از پايان يافتن فعاليت بدني مي بايد اقدام به سرد كردن تدريجي بدن كرد. معمولا اغلب افراد اين مرحله را حذف ميكنند اما بايد بدانند كه اين مرحله بسيار مهم بوده و حذف آن مي تواند منجر به آسيبهاي نا خواسته گردد. مزاياي اين مرحله به قرار زير است:

- كاهش احتمال سرگيجه و حتي از هوش رفتن به سبب تجمع خون سياهرگي در انتهاي دستها و پاها.
- كاهش تدريجي درجه حرارت بدن.
- كمك به پراكنده سازي و پاك سازي عضلات از مواد زائد حاصل از متابوليسم (اسيد لاكتيك)تجمع اسيد لاكتيك سبب درد عضلات پس از فعاليت بدني ميگردد.
- كاهش گرفتگي و درد عضلاني.
- كاهش سطح آدرنالين درخون.

اجزاء تشكيل دهنده مرحله سرد كردن
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


- دويدن آهسته به مدت 5 تا 10 دقيقه. هدف آن: كاهش تدريجي دماي بدن و زدودن مواد زائد حاصل از متابوليسم در عضلات.
- حركات كششي به مدت 5 تا 10 دقيقه. هدف آن: كاهش گرفتگي و درد عضلات پس از فعاليت بدني و زدودن مواد زائد.

انعطاف پذيري (FLEXIBILITY):قابليت عضلات و تاندونها براي كشيده شدن انعطاف پذيري نام دارد. در واقع انعطاف پذيري توانايي استخوانهاي بدن در ميزان حركت آنها در جهات مختلف حول مفاصل ميباشد.

قدرت(STRENGTH):ميزان توانايي عضلات براي اعمال نيرو در زمان كوتاه.

استقامت:(INDURANCE):ميزان توانايي عضلات در انجام فعاليت گروهي در مدت زمان طولاني.

چالاكي(AGILITY):ميزان توانايي فرد در تغيير دادن جهت حركت بدن بطور سريع.

تعادل(BALANCE):توانايي حفظ تعادل در وضعيت سكون و يا حركت.

سرعت(SPEED):توانايي حركت دادن بخش و يا تمام بدن بطور سريع.

حركات كششي(STRETCHING):حركات كششي بسيار ضروري و مفيد ميباشند انواع گوناگوني دارند كه به شرح زير است:

- پويا(DYNAMIC): در اين نوع حركات كششي عضلات نيز حركت دارند.شامل حركات آرام و كنترل شده اي ميباشند كه به تدريج به سرعت و دامنه آنها افزوده ميگردد. مانند بالا و پايين كردن دستها از ناحيه كتف. نبايد آن را با حركات كششي بالستيك(BALLISTIC) اشتباه گرفت. حركات كششي بالستيك شديد بوده وهدف آن انجام حركات فراتراز دامنه حركت مفاصل و عضلات ميباشد كه خطرناك بوده و انجام آن را توصيه نميكنيم.

- ايستا(STATIC):بي خطر تر از بقيه ميباشد. در اين كششها در مفاصل حركت وجود نداشته و عضلات بتدريج كشيده ميگردند. در واقع عضلات تا يك حدي كشيده شده و در همان وضعيت ثابت نگاه داشته ميگردد (20-6 ثانيه). خود آن به دو نوع تقسيم بندي ميگردد يكي حركات كششي ايستايي فعال مانند خم كردن و بالا آوردن پا از ناحيه كمر و بالا نگاه داشتن آن تنها توسط عضلات و ديگري حركات كششي ايستايي منفعل و يا غير فعال مثلا همان مثال فوق اما نگاهداشتن پا در وضعيت ثابت با كمك دست و يا قرار دادن پا روي ميز و يا گرفتن پا توسط فرد ديگر.

- ايزومتريك(ISOMETRIC):در اين حالت همانند حالت حركات كششي ايستا حركت در مفاصل وجود ندارد. اما تفاوت آن اين ميباشد كه هرگاه عضله اي كشيده ميگردد فرد سعي ميكند نيروي مقاومي بر خلاف آن كشش اعمال كند مثلا در مثال فوق هنگامي كه پا بالا آورده ميشود و روي ميز قرار داده ميگردد فرد به آرامي سعي ميكند پاي خود را به سمت پايين بازگرداند.

تقسيم بندي فعاليتهاي بدني، جلوگيري از كمبود آب حين تمرينات، مزاياي ورزش...

 بر اساس آنكه بدن چگونه انرژي لازم براي فعاليت عضلات را تامين مي كــند، فعاليتهاي بدني به 2 دسته تقسيم بندي ميگردند:

1- فعاليتهاي هوازي(AEROBIC):مانند دويدن هدف از اين نوع فعاليت افزايش استقامت و كارايي قلب و عروق ميباشد.

2- فعاليتهاي بي هوازي(ANAEROBIC):مانند بدنسازي. هدف از اين نوع فعاليت افزايش قدرت و استقامت عضلات ميباشد.

عضلات بدن انرژي مورد نياز خود را از ماده اي بنام آندوزين تري فسفات (ADENOSINE TRIPHOSPHATE=ATP) تامين ميكند. در واقع اين ماده تشكيل شده است از نوكلئيتيد آدنين كه با 3 گروه از مولكول فسفات پيوند بر قرار كرده است. هنگامي كه اين پيوندها گسسته ميگردند انرژي آزاد ميشود. هنگامي كه گروه نخست فسفات از آ-ت-پ جدا ميگردد. آ-ت-پ تبديل به (ADENOSINE DIPHOSPHATE= ADP) آدنوزين دي سولفات و يك مولكول آزاد فسفات ميگردد.در صورت نياز باز اين روند ادامه يافته و گروه دوم از فسفات از ساختار مولكولي آ-ت-پ جدا گشته و مبدل به آدنوزين منو فسفات ميگردد(AMP) در نخستين مرحله هنگامي كه عضلات شروع به فعاليت شديد ميكنند. عضلات انرژي خود را از ATP موجود در اطراف سلولهاي ماهيچه اي تامين ميكنند. هنگامي كهATP تبديل به ADP ميگردد مجددا توسط يك تركيب فسفات دار پر انرژي بنام كراتين فسفات(CREATINE PHOSPHATE) تبديل به ATP ميگردد. اين عمل توسط آنزيم كراتين كيناز (CREATINE KINASE) انجام ميپذيرد بطوري كه اين آنزيم مولكول كراتين فسفات را تجزيه كرده و گروه فسفات آن را جدا ميسازد اين گروه فسفات نيز با متصل گشتن به ADP مبدل به ATP ميگردد. اين چرخه تنها قادر به فعاليت تا مدت 10-8 ميباشد زيرا به مرور از سطح كراتين فسفات كاسته ميگردد.

در مرحله بعد بدن ميبايد انرژي خود را از طريقي ديگري كه گليكوژن-لاكتيك(GLYCOGEN LACTIC) نام دارد تامين كند. گليكوژن ذخيره كربوهيدراتي عضلات ميباشد كه سلولهاي ماهيچه اي آن را به گلوكز تجزيه كرده و با انجام تنفس بي هوازي(ANAEROBIC) گلوكز را تبديل به ATP و يك فراورده جانبي به نام اسيد لاكتيك ميكنند.12 واكنش شيميايي متناوب براي اين نوع تنفس بايد صورت پذيرد. اين نوع تامين انرژي نيز تنها تا 90 ثانيه جوابگو ميباشد زيرا پس از اين مدت با تجمع اسيد لاكتيك در عضلات بدن سبب خستگي و درد عضلاني ميگردد.

هنگامي كه بدن فعاليت شديدي را ميخواهد در زمان اندكي انجام دهد مجبور به استفاده از دو روش فوق ميباشد زيرا در اين مدت اندك بدن قادر به تامين گلوكز و رساندن آن به عضلات نميباشد اما پس از سپري شدن مراحل فوق نوبت به تنفس هوازي(AEROBIC) عضلات ميرسد. پس از سپري شدن 2 دقيقه از آغاز فعاليت تنفس هوازي آغاز ميگردد. در اين تنفس گلوكز تبديل به دي اكسيد كربن، آب و انرژي ميگردد. گلوكز مورد نياز از 3 طريق تامين ميگردد:

1-جذب از طريق روده كوچك.
2- تجزيه گليكوژن موجود در كبد.
3- و تجزيه گليكوژن باقي مانده در سلولهاي ماهيچه اي.

پس از پايان يافتن ذخيره گلوكز در بدن، انرژي مورد نياز از تجزيه چربي ها به گلوكز و در موارد گرسنگي شديد و فعاليت شديد (كه بسيار نادر است) گلوكز از تجزيه اسيدهاي آمينه پروتئينها تامين ميگردد.

تعداد ضربان قلب در وضعيت استراحت در كودكان (15-6 سال): 100-70 ضربان در دقيقه
و در بزرگسالان (18 سال به بالا): 100-60 ضربان در دقيقه ميباشد. اما حداكثر ضربان قلبي كه در يك فعاليت شديد پديد مي آيد  "بيشينه تعداد ضربان قلب " ناميده  ميگردد

(MAXIMUM HEART RATE)
براي بدست آوردن اين ميزان از فرمول زير استفاده كنيد:

براي مردان:              سن - 220 = ماكسيمم ضربان قلب
براي زنان:                سن - 226 = ماكسيمم ضربان قلب

اما رسيدن ضربان قلب به حداكثر قابليت خود ميتواند براي افراد بويژه افرادي كه به تازگي شروع به فعاليت بدني و  ورزشي كرده اند بسيار خطرناك باشد به  همين  لحاظ
ضربان قلب براي افراد مبتدي نبايد بيش از %60 ماكسيمم ضربان قلبشان فراتر رود. و كلا محدوده بي خطر بين %85-60 ماكسيمم ضربان قلب ميباشد.

چگونه از كم آب شدن بدن حين فعاليت بدني جلوگيري كنيم:

1- روزي 12-8 ليوان آب بنوشيد.
2- در آب و هواي گرم و مرطوب بدن به آب بيشتري نياز دارد.
3- نيم ساعت پيش از فعاليت بدني يك ليوان آب بنوشيد.
4- در فواصل زماني 20-15 دقيقه حين فعاليت بدني 2-1 فنجان آب بنوشيد.
5- از نوشيدن مشروبات الكلي و نوشابه هاي گاز داد و همچنين نوشيدنيهاي كافئين دار خودداري ورزيد.

فوايد و مزاياي فعاليت بدني منظم و مستمر
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

1-افزايش توانايي بدن در جذب و استفاده از اكسيژن.
2- كاهش فشار خون، افزايش حجم و وزن قلب، افزايش بروندهي قلب. بهبود جريان خون در كل بدن.
3- بهبود قدرت و انعطاف پذيري عضلات. افزايش واكنش عضلات به محركها.
4- تحكيم استخوانهاي بدن.
5- كاهش چربي بدن.
6- كاهش استرس ، اضطراب، افسردگي و تنش.
7- تقويت اعتماد بنفس .
8- غلبه بر بي خوابي .
9- پيشگيري و يا بهبود بيماريهاي فشارخون بالا، چاقي، ديابت، پوكي استخوان، قلبي-عروقي و سرطان.
10- افزايش انرژي بدن. افزايش شادابي و سرزندگي.
11- افزايش تمركز فكري.
12- كاهش %60 احتمال ابتلا به سرطان سينه و كاهش دردهاي قاعدگي.
13- افزايش قدرت و استقامت بدن.
14- بهبود سيستم گوارش بدن و افزايش اشتها.
15- بهبود تناسب اندام.
16- افزايش هماهنگي و تعادل در اعضاء بدن. افزايش چابكي وفرزي.
17- افزايش قوه جنسي.
18- تسكين علايم واريس.
19- بهبود عملكرد كبد.
20- سلامتي عمومي بدن و طول عمر بيشتر.

هميشه ورزش كنيد!

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم اسفند 1386ساعت 14:31  توسط فارس تی تی ای  | 

 مسابقات ۶۰۰/۲۱۱ دلاري دوحه قطر فردا با حضور بزرگان پينگ پنگ جهان آغاز مي شود . در اين پيكارها ۳۵ كشور جهان حضور دارند كه براي افزايش رنكينگ جهاني و تصاحب جايزه نقدي در دوحه گرد هم آمدند . اين بازي ها ۴ روز بطول خواهد انجاميد .  

ریو سیونگ مین (کره جنوبی)

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم اسفند 1386ساعت 14:13  توسط فارس تی تی ای  | 

 امروزساعت 16 در آکادمی تهران یک مسابقه حساس از هفته سوم دور رفت مسابقات تنیس روی میز لیگ برتر باشگاههای کشور بین تیم های دانشگاه آزاد اسلامی قهرمان فصل گذشته و پتروشیمی بندرامام تیم سوم سال پیش برگزار شد که در پایان پتروشیمی بندرامام با پیروزی 5 – 2 بر حریف خود راه را برای قهرمانی در این فصل هموار کرد . در  این مسابقه کیم سونگ چول و شاهین اخلاق پسند هر پنج برد پتروشیمی را بدست آوردند . دو دیدار دیگر این هفته بین تراکتورسازی تبریز با پوشینه بافت قزوین و صندوق ضمانت صادرات با تایدواتر بندرعباس به فروردین ماه موکول شد .

 

پتروشیمی بندر امام

نتایج نفرات هر دو تیم:
دانشگاه آزاد 2 ---------- پتروشیمی بندرامام 5
1- دوبل : مهران احدی و اوسویانگ 1 – کیم سونگ چول و اخلاق پسند 3
2- میدیا لطف الله نسبی 1 - کیم سونگ چول 3
3 - اوسو یانگ 1 – اخلاق پسند 3
4- سیم چون هو 3 – جونگ چول 2
5- مهران احدی 3 – امیر چراغیانی 0
6- اوسویانگ 0 - کیم سونگ چول 3
7- لطف الله نسبی 1 – اخلاق پسند 3
نفرات دیگر پتروشیمی : افشین نوروزی – محسن دهدشتیان – مهیار هلیسایی – سرمربی تیم پیمان حسنی
سرمربی تیم دانشگاه آزاد : فواد کاسب
سرداور مسابقه : سعید حجازیان – داوران : شاملو – مهین ترابی – پوریا حجازیان 
 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم اسفند 1386ساعت 1:32  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات اوژن کویت که از چهار روز پیش آغاز شده بود بالاخره با قهرمانی سامسونوف باتجربه از بلاروس به پایان رسید.

در فینال بازیهای انفرادی ولادیمیر سامسونوف از بلاروس ۴-۰ چن کی از چین را شکست داد و قهرمان رقابتها شد.سامسونوف در مراحل قبلی نیز توانسته بود دو بازیکن قدرتمند چینی که رنک ۱ و ۴ را در اختیار دارند به نامهای وانگ هائو و مالونگ را از گردونه ی رقابتها حذف کند.مالونگ از چین و یون جائه یونگ از کره ی جنوبی نیز در بخش انفرادی مردان سوم مشترک شدند.

دیگر نتایج :

انفرادی زنان : ۱- ژانگ ینینگ(چین)۲- لی شیائو شیا(چین)۳- وانگ نان(چین)۳- گیو یوئی(چین)

دوبل مردان : ۱- وانگ هائو و مالین (چین)

دوبل زنان : ۱- ژان ینینگ و وانگ نان (چین)

انفرادی زیر ۲۱ سال مردان : ۱- لیو ژونگ زی (سنگاپور)

انفرادی زیر ۲۱ سال زنان : ۱- دانیلا دودئان (رومانی) 

ولادیمیر سامسونوف (بلاروس)

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم اسفند 1386ساعت 1:28  توسط فارس تی تی ای  | 

بانوي داور بين المللي پينگ پنگ به رسميت نشناختن اسرائيل جنايتكاررا وظيفه ديني وملي همه مردم جهان دانست

 

فرخنده سليماني داور بين المللي پينگ پنگ  ايران كه درمسابقات قهرماني جهان موفق به انجام داوري

چندين مسابقه حساس دربخش مردان وزنان شده است عدم قبول داوري مسابقه اسرائيل بلغارستان را

انجام يك وظيفه دانست ، وي گفت درمسابقات جهاني كه درگوانگجو چين برگزار شد داوري چندين مسابقه

حسا س مردان وزنان  را برعهده داشتم وهرشب وقتي ليست داوري هاي فردا راچك مي كردم تمام حواسم

به اين موضوع بودكه داوري تيم رژيم اشغالگرقدس به من نيفتد ولي اين موضوع اتفاق افتاد ومن هم صبح

روزبازي انصراف  خودراازاين مسابقه  اعلام كرده وگفتم  تبعات اين موضوع رابا افتخارحتي اگرباعث محروميتم
شود مي پذيرم وهمانطور هم كه مطمئن بودم رياست فدراسيون وتمامي كاروان ايران ازاين موضوع استقبال
كرذند. فرخنده سليماني داورخوزستاني پينگ پنگ ايران درپايان صحبت هاي خودگفت : به  رسميت نشناختن

كشوري كه ازانسانيت بويي نبرده است وكودكان بي گناه را هدف خودقرارميدهد وظيفه همه انسانهاست

واين موضوع فقط به مسلمان ها وايراني ها ربط ندارد .

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و ششم اسفند 1386ساعت 18:27  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات اوپن کویت با برگزاری مرحله ی یک هشتم و یک چهارم پایانی ادامه یافت و بزرگانی همچون ریو سیونگ مین ٬وانگ هائو و مالین حذف شدند.

در مرحله ی یک هشتم نهایی این رقابتها این نتایج بدست آمد:

وانگ هائو(چین)۴-۱ کولای چک(هنک هنگ) - ولادیمیر سامسونوف(بلاروس)۴-۲ کیم جونگ هون(کره جنوبی) - چن ویکسینگ(اتریش) ۴-۳ ژانگ جیک(چین) - مالونگ(چین)۴-۲ ورنر اشلاگر(اتریش) - میشاییل میز(دانمارک)۴-۰ چریستوپه لگوت(فرانسه) - یون جائه یونگ(کره جنوبی)۴-۳ ریو سیونگ مین(کره جنوبی) -چن کی(چین)۴-۰ چوان چی یوان(تایوان) - جوسه هیوک(کره جنوبی)۴-۳ مالین(چین)

نتایج مرحله ی یک چهارم پایانی :

ولادیمیر سامسونوف ۴-۱ وانگ هائو - مالونگ ۴-۰ چن ویکسینگ - یون جائه یونگ ۴-۳ میشاییل میز - چن کی ۴-۲ جوسه هیوک

نتایج مرحله ی نیمه نهایی دوبل :

مالین- وانگ هائو(چین) ۴-۳ وانگ لیکین-مالونگ(چین) 

چن کی- ژانگ جیک(چین) ۴-۰ لی جونگ وون- لی جونگ سام(کره جنوبی) 

فردا در مرحله ی نیمه نهایی انفرادی سامسونوف به مصاف مالونگ خواهد رفت و چن کی با یون جائه یونگ دیدار خواهد کرد.

یون جائه یونگ (کره جنوبی) 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و ششم اسفند 1386ساعت 2:36  توسط فارس تی تی ای  | 

چهارمین دوره ی بازیهای اوپن جوانان قطر دقایقی قبل با قهرمانی نوشاد عالمیان از ایران در قسمت انفرادی جوانان به پایان رسید.

در آخرین روز این رقابتها عالمیان توانست در فینال انفرادی ۴-۲ بورنا کواچ از کرواسی را شکست دهد و شگفتی خود را در این مسابقات کامل کند.عالمیان در گیم های سوم٬چهارم٬پنجم و ششم با نتایج ۲-۹-۵-۳ حریف خود را شکست داد و در گیمهای اول و دوم با نتایج مشابه ۱۳-۱۱ گیم را به حریف کروات خود واگذار کرد.

نوشاد عالمیان (ایران)

نتایج کلی مسابقات :  

انفرادی جوانان (پسران) :نوشاد عالمیان (ایران)

دوبل جوانان (پسران) : عالمیان - طاهرخانی (ایران)

انفرادی جوانان (دختران) :کریستینا هیریکی (رومانی)

دوبل جوانان (دختران) : آندره دوسپینا - کاملیا پوستواکا (رومانی)

انفرادی نوجوانان (پسران) : کوانگ (کره ی جنوبی)

دوبل نوجوانان (پسران) : چیو چونگ هی - یوئن هو هین (هنک هنگ)

+ نوشته شده در  شنبه بیست و پنجم اسفند 1386ساعت 19:27  توسط فارس تی تی ای  | 

بازی های اوپن جوانان قطر دقایقی قبل با برگزاری بازی فینال دونفره جوانان و قهرمانی تیم دونفره کشورمان ادامه یافت.

در بازی فینال دونفره تیم دونفره ی عالمیان و طاهرخانی توانست در یک بازی سخت ۳-۲ تیم دونفره کواچ و کوجیک از کرواسی را شکست دهد و قهرمان رقابت ها شود. عالمیان و طاهرخانی در گیم های اول٬ دوم و پنجم با نتایج ۸-۹-۸ حریف خود را مغلوب خود ساختند و در گیم های سوم و چهارم با نتایج ۴-۷ مغلوب تیم دونفره کروات خود شدند.

لازم به ذکر است که تیم دونفره عالمیان و طاهرخانی در رقابت های تیمی ۳-۱ مغلوب این تیم دونفره شده بود.

فینال بازی های انفرادی جوانان یک ساعت دیگر برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و پنجم اسفند 1386ساعت 17:17  توسط فارس تی تی ای  | 

چارمین دوره ی بازیهای اوپن جوانان قطر دقایقی قبل با مشخص شده دو نفر راه یافته به فینال انفرادی جوانان ادامه یافت.

در مرحله ی نیمه پایانی رقابتهای انفرادی جوانان نوشاد عالمیان توانست ۴-۱ عمر اسار از مصر را شکست دهد.نوشاد توانست در گیمهای دوم٬سوم٬چهارم و پنجم با نتایج ۶-۹-۵-۴ از سد حریفش بگذرد و تنها در گیم اول ۱۱-۹ گیم را واگذار کرد.اما در دیگر دیدار این مرحله بورنا کواچ از کرواسی در یک بازی راحت توانست ۴-۰ مارچلو آگویره از پاراگوئه را مغلوب سازد و حریف نوشاد در بازی فینال شود.بازی فینال ساعت ۱۸ امروز به وقت تهران برگزار خواهد شد.

 

بورنا کواچ (کرواسی) 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و پنجم اسفند 1386ساعت 13:14  توسط فارس تی تی ای  | 

در ادامه ی مسابقات اوپن جوانان قطر و در مرحله ی نیمه نهایی رقابتهای دونفره٬تیم دونفره ی عالمیان و طاهرخانی در حالیکه ۲-۰ از گوش از هند و آگویره از پاراگوئه عقب بودند در نهایت بازی را ۳-۲ به سود خود به پایان رساندند و به فینال رقابتهای دوبل رسیدند و در فینال باید رودرروی کواچ و کوجیک از کرواسی قرار بگیرند.بازی فینال ساعت ۱۶ امروز به وقت تهران برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و پنجم اسفند 1386ساعت 12:46  توسط فارس تی تی ای  | 

 هفته سوم مسابقات تنيس روي ميز ليگ برتر باشگاههاي كشور كه با شش تيم برگزار مي شود فردا با انجام دو ديدار آغاز خواهد شد و طي آن در حساس ترين بازي هفته دو تيم مدعي قهرماني دانشگاه آزاد و پتروشيمي بندرامام در سالن آكادمي تهران به مصاف هم مي روند . تيم دانشگاه آزاد را اوسويانگ و سيم چول دو بازيكن كره شمالي و مهران احدي و ميديا لطف الله نسبي تشكيل مي دهد و در تيم پتروشيمي بندرامام نيز كيم سونگ چول و جونگ چول بازيكنان كره شمالي بهمراه شاهين اخلاق پسند - افشين نوروزي و امير چراغياني حضور دارند . اين مسابقات قرار است فردا ساعت ۱۵ بصورت مستقيم از شبكه سوم پخش شود .
در ديگر ديدار اين روز در قزوين پوشينه بافت اين شهر با تراكتورسازي تبريز مسابقه مي دهد . تيم مدعي تراكتورسازي نيز از وجود دو بازيكن چيني - سربخشيان و رحمت پناه استفاده مي كند و در تيم پوشينه بافت نيز وحيد انتظاري بهترين بازيكن اين تيم است .
سومين ديدار اين هفته بين تيم هاي صندوق ضمانت صادرات و تايدواتر بندرعباس بدليل حضور نوشاد عالميان بازيكن صندوق ضمانت در مسابقات دوحه قطر به روز ۲۹ فروردين ماه ۸۷ موكول شد .  

+ نوشته شده در  شنبه بیست و پنجم اسفند 1386ساعت 12:40  توسط فارس تی تی ای  | 

در ادامه مسابقات اوپن جوانان قطر دقایقی قبل عالمیان با برد ۴-۱ در مقابل کوانگ از کره جنوبی به مرحله ی نیمه نهایی مسابقات رسید.عالمیان توانست در گیم های اول٬سوم٬چهارم و پنجم و در پوئن های ۸-۸-۵-۶ حریف خود را ببرد و در گیم دوم ۱۱-۸ مغلوب حریف خود شد.عالمیان با این پیروزی باید فردا ساعت ۳۰/۱۲ به مصاف عمر اسار از کشور مصر برود.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم اسفند 1386ساعت 23:8  توسط فارس تی تی ای  | 

دور دوم جدول حذفی مسابقات اوپن کویت برگزار گردید که در آن شگفتی هایی صورت گرفت که مهمترین آن برد ۴-۳ لگوت از فرانسه در مقابل قهرمان جهان یعنی وانگ لیکین از چین بود.

نتایج دور دوم:

وانگ هائو(چین)۴-۱ ترینکو کین(هلند) - کولای چک(هنک هنگ)۴-۰ میشل سیو(بلژیک) - کیم جنگ هون(کره جنوبی)۴-۳ دیمیتریج افچاروف(آلمان) - ولادیمیر سامسونوف(بلاروس)۴-۰ چو یون رائه(کره جنوبی) - ژانگ چیک(چین) ۴-۰ گائو نینگ(سنگاپور) - چن ویکسینگ(اتریش)۴-۱ الکسی اسمیرنف(روسیه) - ورنر اشلاگر(اتریش)۴-۱ تیاگو مونتیرو(برزیل) - مالونگ(چین)۴-۱ یانگ زی(سنگاپور) - چریستوپه لگوت(فرانسه)۴-۳ وانگ لیکین(چین) - میشل میز(دانمارک)۴-۱ لی جین وون(کره جنوبی) - یون جائه یونگ۴-۱ لی چینگ(هنک هنگ) - ریو سیونگ مین(کره جنوبی)۴-۱ چول هیون جین(کره جنوبی) - چن کی(چین)۴-۱ لی جونگ سام(کره جنوبی) - چوان چی یوان۴-۱ لی ژونگ زی(سنگاپور) - جوسه هیوک(کره جنوبی)۴-۱ لی جونگ وو(کره جنوبی) - مالین(چین)۴-۰ ابراهیم الحسن(کویت) 

چریستوپه لگوت (فرانسه)

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم اسفند 1386ساعت 23:1  توسط فارس تی تی ای  | 

در ادامه ی چهارمین دوره ی بازیهای بین المللی جوانان قطر دقایقی قبل تیم دونفره ی عالمیان و طاهرخانی توانست ۳-۰ تیم دونفره ی کره جنوبی را شکست دهد و به جمع چهار تیم برتر راه پیدا کند.عالمیان و طاهرخانی توانستند در سه گیم متوالی و در پوئن های۸-۸-۷ حریف خود را مغلوب سازند.عالمیان و طاهرخانی باید فردا ساعت ۳۰/۱۰ صیح به وقت تهران به مصاف تیم دونفره ی آگویره از پاراگوئه و گوش از هند بروند.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم اسفند 1386ساعت 22:57  توسط فارس تی تی ای  | 

در ادامه مسابقات اوپن جوانان قطر و در مرحله ی یک هشتم نهایی بازیهای انفرادی عالمیان توانست در مقابل ایندربرگ از بلژیک ۴-۰ پیروز شود و به مرحله ی یک چهارم نهایی برسد و حریف کوانگ از کره جنوبی شود.بازی این دو ساعت ۰۵/۸ امشب برگزار خواهد شد.اما دیگر نماینده کشورمان یعنی حمیدرضا طاهرخانی در یک بازی خوب در حالیکه در گیم ها ۳-۱ از کواچ کروات (رنک ۲۳) جلو بود٬ در نهایت ۴-۳ بازی را واگذار کرد و از صعود به مرحله ی بعد بازماند.

بازیهای یک چهارم پایانی دونفره در حال برگزاری است.

نوشاد عالمیان

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم اسفند 1386ساعت 19:43  توسط فارس تی تی ای  | 

پنجمین دوره لیگ پینگ پنگ نوجوانان گراش با قهرمانی حسین محسن زاده به پایان رسید.

این دور از مسابقات با حضور ۱۲ راکت به دست برتر و به صورت دوحذفی در سالن پینگ پنگ بانو حاجیه رضوی گراش برگزار گردید که در پایان حسین محسن زاده با شکست دادن ۳-۲ میلاد عباس زوج بر سکوی قهرمانی ایستاد و میلاد عباس زوج٬مجید زارعی و سلمان موغلی به ترتیب در جای دوم تا چهارم قرار گرفتند.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم اسفند 1386ساعت 17:43  توسط فارس تی تی ای  | 

در ادامه چهارمین دوره ی مسابقات اوپن جوانان قطر و در بازیهای انفرادی ابتدا حمیدرضا طاهرخانی ۴-۰ از سد رعد الشریف از عربستان گذشت و به مرحله ی یک هشم پایانی راه پیدا کرد.طاهرخانی باید در این مرحله به مصاف کواچ از کرواسی که رنک ۲۳ جوانان جهان را در اختیار دارد برود.نوشاد عالمیان نیز توانست ۴-۰ دامله از هند را از پیش رو بردارد.عالمیان در مرحله ی بعد باید به مصاف ایندربرگ از بلژیک که رنک ۱۵۳ را در اختیار دارد برود.اما مسعود یعقوبی در مقابل جن از بلژیک که رنک ۷۸ را داراست ۴-۲ مغلوب شد و حذف شد.

بازیهای مرحله ی یک هشتم نهایی تا دقایقی دیگر برگزار خواهد شد.

ژولین ایندربرگ (بلژیک)

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم اسفند 1386ساعت 17:30  توسط فارس تی تی ای  | 

در ادامه مسابقات اوپن جوانان قطر و در قسمت دونفره امروز صبح تیم دونفره ی عالمیان و طاهرخانی توانست ۳-۰ تیم دونفره ی تونس را مغلوب سازد و به مرحله ی یک چهارم پایانی راه پیدا کند و ساعت ۵۰/۱۸ به مصاف تیم دونفره ی کره ی جنوبی خواهد رفت.اما مسعود یعقوبی که با شریف شوئلا از مصر تیم دونفره را تشکیل داده بودند در اولین بازی خود ۳-۰ بازی را به تیم دونفره ی رومانی واگذار کردند و از گردونه ی رقابتها حذف شدند.

اما در قسمت انفرادی و در جدول حذفی از ساعت ۱۰/۱۵ به وقت تهران طاهرخانی به مصاف رعد الشریف از عربستان خواهد رفت.از ساعت ۵۰/۱۵ عالمیان به مصف آکاش دامله از هند خواهد رفت و یعقوبی نیز از ساعت ۵۰/۱۵ به مصاف لاوریک جن از بلژیک که رنک ۷۸ جوانان جهان را در اختیار دارد خواهد رفت.بازیهای این مرحله به صورت ۴ گیم از ۷ گیم برگزار خواهد شد.

لاوریک جن (بلژیک)

 

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم اسفند 1386ساعت 13:1  توسط فارس تی تی ای  | 

در ادامه مسابقات اوپن جوانان قطر و در بازیهای انفرادی حمیدرضا طاهرخانی در گروه ۱۲ توانست ۳-۰ حسن جمعه از بحرین را شکست دهد و با دو پیروزی و یک شکست در گروه خود دوم شود.اما مسعود یعقوبی نیز توانست در یک بازی خوب نسبت به بازیهای قبل خود ۳-۰ احمد السلطان از عربستان را مغلوب خود سازد و با دو پیروزی و یک شکست در گروه خود دوم شود و به مرحله حذفی راه پیدا کند.پیش از این نوشاد عالمیان نیز توانسته بود با دو پیروزی و بدون شکست به عنوان سرگروه از گروه ۴ مسابقات به مرحله ی دوم صعود کند.قرعه کشی و بازیهای جدول حذفی فردا صبح انجام خواهد پذیرفت.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم اسفند 1386ساعت 0:31  توسط فارس تی تی ای  | 

در ادامه مسابقات انفرادی جوانان اوپن قطر نوشاد عالمیان در دومین بازی خود ۳-۰ از سد یو هن یوهین از هنک هنگ گذشت و با دو بیروزی در گروه خود سرگروه شد و به جدول حذفی راه پیدا کرد.اما حمیدرضا طاهرخانی در دومین بازی خود در مقابل محمدالسعدی از کشور میزبان که رنک ۲۰۹ جوانان را در اختیار دارد و ۴۸ پله از طاهرخانی جلوتر است ۳-۲ بازی را واگذار کرد تا بازی سوم او نقش حیاتی برای صعود او داشته باشد.اما مسعود یعقوبی نیز توانست ۳-۱ فاهد المغانی از کشور میزبان را شکست دهد تا سرنوشت صعود او نیز به بازی سومش کشیده شود.

بازیهای دور سوم گروهها از ساعاتی دیگر آغاز خواهد شد.

محمد السعدی (قطر)

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1386ساعت 18:40  توسط فارس تی تی ای  | 

درادامه مسابقات آزاد دوحه و در آغاز مسابقات انفرادي نوشاد عالميان توانست مقابل حريف خود سه برصفر پيروز شود دراين ديدار عالميان سعيدالمحمد ازعربستان را به ترتيب 11-6/12-10/11-7 شكست دادطاهرخاني هم محمدالشريف ازعربستان رادرسه گيم متوالي (11-6/11-7/11-8) مغلوب ساخت ولی مسعود یعقوبی در مقابل شریف شوئلا از مصر ۳-۱ بازی را واگذار کرد تا به انتظار دیگر بازیهای خود بنشیند.بازیهای دوم بازیکنان تا ساعاتی دیگر آغاز خواهد شد. 

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1386ساعت 16:13  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات اوپن کویت از امروز با حضور ۱۰۱ بازیکن از ۳۷ کشور دنیا آغاز شد.بازیکنان امروز در ۲۰ گروه بازیهای مقدماتی خود را انجام می دهند تا به جدول اصلی مسابقات راه پیدا کنند.لازم به ذکر است که تمامی بازیکنان رنک بالا به جز تیمو بول مصدوم در این مسابقه حضور دارند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1386ساعت 16:7  توسط فارس تی تی ای  | 

 با انتخاب اچانتا کمال در مردان و نها اگاروال در زنان هر دو از هند تکلیف 11 سهمیه آسیا برای حضور در المپیک 2008 پکن مشخص شدند .
در پایان مسابقات انتخابی المپیک در آسیا کشور های زیر دارای سهمیه شدند که یا جزء 20 بازیکن برتر رنکینگ جهان جای داشتند یا در بازی های انتخابی در آسیا به المپیک راه یافتند که جمعاً 42 بازیکن از آسیا در مسابقات المپیک شرکت خواهند کرد . البته اردیبهشت ماه سال آینده در بوداپست مجارستان 2 بازیکن دیگر انتخاب می شوند که کشور های سراسرجهان که 3 سهمیه آنان تکمیل نشده است میتوانند در این مسابقات شرکت نمایند و کشورهای آسیایی خصوصاً ورزشکاران چین تاپیه هنوز فرصت انتخاب شدن را دارند .
سهمیه کشور های آسیایی در المپیک

مردان : 1- چین (3) 2- کره جنوبی (3) 3- ژاپن (3) 4- کره شمالی(3) 5 - سنگاپور (2) 6- هنگ کنگ (2) 7- چین تایپه (1) 8- ایران (1)9 - ویتنام (1)10 - کویت (1) 11 – هند (1) جمع کل : 21 نفر

زنان : 1- چین (3) 2- کره جنوبی (3) 3 – ژاپن (3) 4 – هنگ کنگ (3) 5 – سنگاپور (3) 6- کره شمالی (2) 7 – تایلند (1) 8- اردن (1) 9- قزاقستان (1) 10 – هند (1) جمع کل : 21 نفر 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1386ساعت 15:55  توسط فارس تی تی ای  | 

 کلاس مربیگری درجه یک بین المللی بانوان با حضور 20 مربی از دانشگاههای کشوربه مدت 4روز در دانشگاه الزهرا تهران برگزار شد . این نفرات اعضاء هیئت علمی و مدرس تنیس روی میز که زیر نظر وزارت علوم هستند که زیر نظر سیما لیموچی مدرس فدراسیون جهانی کلاس مذکور را پشت سر گذاشتند .
کلاس درجه یک بین المللی آقایان نیزدر تاریخ های 25 الی 28 بهمن ماه با حضور 16 نفر از دانشگاههای کشور در دانشگاه امیر کبیر زیر نظر سیما لیموچی برگزار شده است .
کلاس های مذکور زیر نظر گلن تاپر مدیر توسعه فدراسیون جهانی تنیس روی میز برگزار گردید .
سیما لیموچی که قبلاً مسئولیت تنیس روی میز بانوان کشور را بر عهده داشت به عنوان مدرس فدراسیون جهانی ITTF بایستی کلاس دیگری را در اردیبهشت ماه سال 87 در لهستان برگزار نماید . 

سیما لیموچی
 

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1386ساعت 15:52  توسط فارس تی تی ای  | 

چهارمین دوره مسابقات اپن جوانان جهان که با حضور 13 تیم از روز سه شنبه در دوحه قطر آغاز شده است امروز با برگزاری مسابقات انفرادی جوانان پیگیری می شود .
در این بازی ها که در 58 بازیکن در 15 گروه 3 و 4 نفری نفرات برتر راه بازی های حذفی می شوند .
برنامه امروز مسابقات انفرادی بازیکنان ایران
گروه 4
نوشاد با عربستان ساعت 55/11
نوشاد با هنگ کنگ ساعت 50/15
گروه 12
طاهرخانی با عربستان ساعت 45/12
طاهرخانی با قطر ساعت 40/16
طاهرخانی با بحرین ساعت 10/19

گروه 14
یعقوبی با مصر ساعت 10/13
یعقوبی با قطر ساعت 05/17
یعقوبی با عربستان 35/19 
 

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1386ساعت 15:49  توسط فارس تی تی ای  | 

چهارمین دوره بازی های جوانان اوپن قطر امشب با قهرمانی ملی پوشان جوانان کشورمان به پایان رسید.

تیم ملی جوانان پس از شگفتی سازی در بازی نیمه نهایی و برد۳-۲ در مقابل کرواسی در مقابل تیم رومانی نیز ۳-۲ به پیروزی رسید و برای اولین بار در یک مسابقه اوپن بین المللی در قسمت تیمی قهرمانی را از آن خود کرد.

در این بازی ابتدا نوشاد عالمیان در یک بازی برتر ۳-۰ داسکو را شکست داد. در دیگر بازی حمیدرضا طاهرخانی ۳-۱ مغلوب زوسس شد. اما در بازی سوم که به صورت دو نفره برگزار شد تیم دونفره عالمیان و طاهرخانی با وجود شایستگی ۳- ۲ بازی را به تبم دونفره داسکو و زوسس واگذار کرد. اما باز هم عالمیان بود که برطبق روال این چند مدت به داد تیم ایران رسید و توانست ۳-۱ زوسس که دارای رنک ۱۲۶ جوانان جهان می باشد را از پیش رو بردارد و مثل بازی با کرواسی سرنوشت بازی به دست طاهرخانی افتاد. طاهرخانی نیز در این بازی در حالی که ۲-۱ از داسکو که ۹۴ پله از طاهرخانی در رنکینگ جوانان جلوتر است عقب بود سرانجام ۳-۲ بازی را به سود خود خاتمه داد تا تیم ملی جوانان ایران در حضور قدرتمندانی همچون بلژیک٬ کرواسی٬ کره شمالی ٬ رومانی٬ مصر و قطر کاپ قهرمانی را به خانه ببرد.

در قسمت تیمی نوجوانان نیز تیم مشترک هند- پاراگوئه به مقام قهرمانی رسید٬ هنک هنگ نائب قهرمان شد و سنگاپور و قطر الف نیز مشترک در جای سوم قرار گرفتند.

طاهرخانی و عالمیان

لازم به ذکر است که بازی های انفرادی از فردا صبح شروع خواهد شد که نوشاد عالمیان یکی از مدعیان قهرمانی به حساب می آید. 

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1386ساعت 0:45  توسط فارس تی تی ای  | 

تیم ملی جوانان ایران ظهر امروز در یک بازی پرهیجان توانست تیم قدرتمند کرواسی را ۳-۲ شکست دهد و به فینال مسابقات اوپن جوانان قطر راه پیدا کند.

در این مسابقه ابتدا حمیدرضا طاهرخانی ۳-۰ بازی را به کواچ واگذار کرد. در دیدار دوم نوشاد عالمیان۳-۰ کوجیک را شکست داد.در بازی دوبل تیم دونفره کواچ و کوجیک ۳-۱ تیم دونفره عالمیان و طاهرخانی را بردند.اما در بازی چهارم نوشاد عالمیان در یک بازی عالی ۳-۲ کواچ که رنک ۲۳ جوانان دنیا را در اختیار دارد شکست داد تا سرنوشت بازی به بازی پنجم کشیده شود.در بازپ پنج با روحیه ی خوبی که طاهرخانی از برد عالمیان گرفته بود در یک بازی حساب شده توانست ۳-۱ کوجیک را شکست دهد تا تیم ایران به لطف درخشش این دو بازیکن به فینال برسد.

تیم ایران باید ساعت ۱۸ امروز به وقت تهران در بازی فینال به مصاف تیم رومانی برود.

نوشاد عالمیان

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و دوم اسفند 1386ساعت 17:26  توسط فارس تی تی ای  | 

مربي تيم تنيس روي ميز بانوان باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: با شايستگي مقام سوم سوپر ليگ باشگاههاي كشور را كسب كرديم واين درحد قهرماني براي ما ارزش دارد.

" فرشته سموعي" روز دوشنبه در گفت و گو با فارس تی تی ای با بيان اين مطلب گفت:
تيمهاي ديگر از جمله دانشگاه آزاد وپتروشيمي سرمايه‌گذاري خوبي را امسال داشتند و با انتخاب بازيكنان خوب ، قهرماني را از ابتدا براي خود تضمين كرده بودند.

وي افزود: تيم ذوب آهن در ميان تيمهاي مدعي تنها تيمي بود كه از نيروي كاملا جوان وبومي استفاده كرد و تنها باخت بازيكنان ما نيز در برابر ياران خارجي تيمهاي اول ودوم بود كه اين نشان ازتوان بالاي بازيكنان ذوب‌آهن است.

سموعي گفت: براي سال آينده نيز با برنامه ريزي مناسب سعي مي‌كنيم با حفظ همين نيروها وتمرينات بيشتر سطح تكنيكي بازيكنان خود را بالاتر ببريم و در صورت امكان از بازيكنان خارجي به عنوان ياران تمريني در كنار تمرينات خود استفاده كنيم .

وي، هدف باشگاه ذوب آهن را كسب مقام درليگ برتر بانگرش جوانگرايي و تزريق نيروي جوان و پرتوان به تيم‌هاي ملي عنوان كرد و ادامه داد: حضورپنج ملي- پوش بيانگر اين هدف وعملكرد تنيس روي ميز اصفهان‌است.

تيم ذوب‌آهن درپايان مسابقات سوپرليگ بانوان باشگاههاي‌كشور بعداز دانشگاه آزاد وپتروشيمي مقام سوم را از آن خود كرد.

همچنين ديگر نماينده ذوب آهن كه قهرمان دسته يك درمسابقات كشوري شده به همراه تيم اصلي اين باشگاه در رقابتهاي سال آينده دو نماينده استان در رقابتهاي سوپر ليگ تنيس روي ميز بانوان در سال ‪ ۸۷‬خواهند بود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و دوم اسفند 1386ساعت 8:49  توسط فارس تی تی ای  | 

شاهرخ شهنازی رييس فدراسيون تنيس روی ميز ، بهزاد کتيرايی رييس فدراسيون کاراته و سيد محمد پولادگر رييس فدراسيون تکواندو بعنوان اعضای جديد شورای برون مرزی سازمان تربيت بدنی انتخاب شدند .
به گزارش سايت خبری سازمان ، عصر دیروز و در حاشيه آخرین نشست مسوولان ورزش و روسای فدراسيون هادر سال ۸۶ برای انتخاب نمایندگان روسای فدراسیون ها در شورای برون مرزی سازمان ، رای گیری بعمل آمد که طی آن شهنازی و کتیرایی هر یک با ۲۶ رای و سید محمد پولادگر با ۲۵ رای به عضویت این شورا در آمدند .۴۸ رییس فدراسیون رای خود را به صندوق انداختند که از این بین ۷ رای سفید بود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و دوم اسفند 1386ساعت 8:43  توسط فارس تی تی ای  | 

مدرن‌ترین دستگاه توپ‌پخش‌کن پینگ پنگ جهان توسط هیآت پینگ پنگ استان از آلمان خریداری و طی مراسمی با حضور سیدنادر شیخی رییس کمیته پژوهش و تحقیقات ومدرس بین المللی فدراسیون پینگ پنگ در بیرجند راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره كل تربيت بدني استان خراسان جنوبي، از این نوع دستگاه 3 عدد و آن هم در تهران ، اصفهان و بیرجند موجود می باشد.
این دستگاه با همکاری اداره کل تربیت بدنی استان به مبلغ 30 میلیون ریال از کشور آلمان خریداری و در محل سالن سرحدی راه اندازی شده است.
دستگاه مذکور 16 نوع پرتاب توپ دارد و در یک لحظه 5 توپ را با پیچ های مختلف به قسمتهای مختلف میز پرتاب می کند و عنوان بدنساز ومربی درجه یک می توان از آن استفاده کرد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و دوم اسفند 1386ساعت 8:39  توسط فارس تی تی ای  | 

تیم ملی پینگ پنگ جوانان ایران که در مسابقات اوپن بین المللی جوانان در قطر شرکت کرده است امروز توانست با بازی درخشان نوشاد عالمیان ۳-۱ مصر را شکست دهد و به مرحله نیمه پایانی راه پیدا کند.

تیم ایران پس از شکست دادن عربستان حریف مصر شد که در این بازی ابتدا حمیدرضا طاهرخانی ۳-۱ بازی را به عمر اسار واگذار کرد.در دومین بازی نوشاد عالمیان ۳-۱ از سد طه المهاکری گذشت.در سومین بازی تیم دو نفره عالمیان و طاهرخانی در یک بازی برتر ۳-۰ تیم دونفره اسار و المهاکری را برد.و بالاخره در آخرین بازی نوشاد عالمیان که رنکینگ ۶۹ جوانان جهان را دراختیار دارد در یک بازی زیبا توانست۳-۱  عمر اسار که رنکینگ ۴۱ را در اختیار دارد و سه روز قبل در مسابقات اوپن جوانان بحرین با اقتدار عنوان قهرمانی را از آن خود کرده بود شکست دهد تا تیم ایران به مرحله نیمه پایانی صعود کند و حریف تیم قدرتمند کرواسی شود که کواچ که رنک ۲۳ را در اختیار دارد در این تیم دیده می شود.لازم به ذکر است که عالمیان در دو بازی تیم ملی ۶ برد را به ارمغان آورده است و تا به حال به هیچ بازیکنی نباخته است.

بازی تیم ایران و کرواسی فردا ظهر ساعت ۱۲ برگزار خواهد شد و در دیگر بازی تیم رومانی به مصاف تیم کره شمالی خواهد رفت.

عمر اسار (مصر)

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و دوم اسفند 1386ساعت 0:23  توسط فارس تی تی ای  | 

 دو ديدار معوقه از ليگ دسته اول تنيس روي ميز باشگاههاي كشور ديروز در بندرعباس و كيش برگزار شد و طي آن در بندرعباس تيم بنادر و كشتيراني اين شهر ۵ - ۳ تيم صدرنشين نفت اميديه را شكست داد . باخت تيم نفت اميديه در اين بازي موجب اعتراض تيم تجار كيش شده است و اين مسابقه را تباني اعلام كردند و قرار است به فدراسيون شكايت كنند . اين باخت اميديه باعث دوم شدن اين تيم در گروه دو گرديد .
در ديگر مسابقه ديروز تجار كيش ۵ - ۱ از سد آبفا گذشت .
در پايان مرحله مقدماتي ليگ دسته يك در گروه يك تيم هاي نفت تهران و تجاركيش و در گروه دو نفت و گاز گچساران و نفت و گاز اميديه به مرحله نيمه نهايي صعود كردند . مرحله نيمه نهايي در نيمه دوم فروردين ماه انجام خواهد شد .

برنامه مرحله نيمه نهايي

نفت تهران - نفت اميديه
تجار كيش - نفت و گاز گچساران  

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم اسفند 1386ساعت 16:46  توسط فارس تی تی ای  | 

 چهارمین دوره مسابقات تنیس روی میز اپن نوجوانان و جوانان جهان از امروز بمدت 5 روز و با حضور 13 تیم در دوحه قطر آغاز شد كه تيم ملي كشورمان در اولين گام موفق شد ۳ - ۱ به لطف بازي خوب نوشاد عالميان عربستان مغلوب كند . نوشاد در دو بازي انفرادي مقابل حريفان خود به برتري دست يافت و در مسابقه دونفره نيز نوشاد بهمراه طاهرخاني به پيروزي رسيدند . تنها باخت ايران را مسعود يعقوبي رقم زد .
در دور دوم مسابقات تيمي كه بصورت حذفي برگزار مي شود ساعت ۱۵/۱۷ امروز ايران مقابل مصر قرار مي گيرد .  

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم اسفند 1386ساعت 16:45  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات تنيس روي ميز اپن نوجوانان و جوانان جهان از امروز بمدت ۵ روز در دوحه قطر آغاز مي شود و ورزشكاران كشورمان به مصاف حريفان خود مي روند .
نوشاد عالميان - حميدرضا طاهرخاني و مسعود يعقوبي بهمراه احمد جعفرپور بعنوان مربي تيم ايران را در اين پيكارها تشكيل مي دهند .

+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم اسفند 1386ساعت 16:23  توسط فارس تی تی ای  | 

 مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک در منطقه آسیا که از 16 اسفندماه در هنگ کنگ آغاز شده بود امروز به پایان رسید و هفت نماینده دیگر آسیا برای حضور در بازیهای المپیک پکن مشخص شدند . ورزشکاران مرد کره شمالی در هنگ کنگ درخشیدند و موفق شدند حداکثر سهیمه المپیک که برای هر کشور سه نفر تعیین شده است را بگیرند . محمدرضا اخلاق پسند و مهران احدی نمایندگان کشورمان در این بازیها نتوانستند به مرحله دوم و کسب سهمیه راه پیدا کنند . در پایان این پیکارها نفرات زیر برای حضور در المپیک برگزیده شدند .
در قسمت مردان
1- وانگ لی کین از چین
2- کیم هیوک بونگ از کره شمالی
3- جون میزوتانی از ژاپن
4- ری چول گوک از کره شمالی
5- سی یا کیشی کاوا از ژاپن
6- یون جای یونگ از کره جنوبی
7- جانگ سونگ من از کره شمالی
در قسمت زنان
1- دانگ سی از کره جنوبی
2- نانتانا کومونگ از تایلند
3- وانگ نان از چین
4- هارونا فوکوکا از ژاپن
5- روی ژانگ از هنگ کنگ
6- کیم جونگ از کره شمالی
7- کیم می یونگ از کره شمالی
قبل از این مسابقات نفرات زیر نیز در مناطق دیگر آسیا انتخاب شده بودند :
در قسمت مردان
1- افشین نوروزی از ایران - منطقه آسیای میانه
2- ابراهیم حسن از کویت - منطقه غرب آسیا
3- دوان کین از ویتنام - منطقه جنوب شرقی آسیا
4- ؟؟؟؟؟؟؟؟ - منطقه آسیای مرکزی

  مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک در منطقه آسیا که از 16 اسفندماه در هنگ کنگ آغاز شده بود امروز به پایان رسید و هفت نماینده دیگر آسیا برای حضور در بازیهای المپیک پکن مشخص شدند . ورزشکاران مرد کره شمالی در هنگ کنگ درخشیدند و موفق شدند حداکثر سهیمه المپیک که برای هر کشور سه نفر تعیین شده است را بگیرند . محمدرضا اخلاق پسند و مهران احدی نمایندگان کشورمان در این بازیها نتوانستند به مرحله دوم و کسب سهمیه راه پیدا کنند . در پایان این پیکارها نفرات زیر برای حضور در المپیک برگزیده شدند .
در قسمت مردان
1- وانگ لی کین از چین
2- کیم هیوک بونگ از کره شمالی
3- جون میزوتانی از ژاپن
4- ری چول گوک از کره شمالی
5- سی یا کیشی کاوا از ژاپن
6- یون جای یونگ از کره جنوبی
7- جانگ سونگ من از کره شمالی
در قسمت زنان
1- دانگ سی از کره جنوبی
2- نانتانا کومونگ از تایلند
3- وانگ نان از چین
4- هارونا فوکوکا از ژاپن
5- روی ژانگ از هنگ کنگ
6- کیم جونگ از کره شمالی
7- کیم می یونگ از کره شمالی
قبل از این مسابقات نفرات زیر نیز در مناطق دیگر آسیا انتخاب شده بودند :
در قسمت مردان
1- افشین نوروزی از ایران - منطقه آسیای میانه
2- ابراهیم حسن از کویت - منطقه غرب آسیا
3- دوان کین از ویتنام - منطقه جنوب شرقی آسیا
4- ؟؟؟؟؟؟؟؟ - منطقه آسیای مرکزی
در قسمت زنان
1- شوموکاوا از قزاقستان - منطقه آسیا ی میانه
2- زینا شعبان از اردن – منطقه غرب آسیا
3- فنگ تیان وی از سنگاپور – منطقه جنوب شرقی آسیا
4- ؟؟؟؟؟؟؟؟ - منطقه آسیای مرکزی
تاکنون 10 سهمیه مردان و 10 سهمیه زنان در قاره آسیا مشخص شده است و با انتخاب نماینده آسیای مرکزی 11 سهمیه اختصاص یافته به قاره آسیا برای المپیک پکن تکمیل خواهد شد . 
 

وانگ لیکین (چین)

در قسمت زنان
1- شوموکاوا از قزاقستان - منطقه آسیا ی میانه
2- زینا شعبان از اردن – منطقه غرب آسیا
3- فنگ تیان وی از سنگاپور – منطقه جنوب شرقی آسیا
4- ؟؟؟؟؟؟؟؟ - منطقه آسیای مرکزی

 

وانگ نان (چین)

تاکنون 10 سهمیه مردان و 10 سهمیه زنان در قاره آسیا مشخص شده است و با انتخاب نماینده آسیای مرکزی 11 سهمیه اختصاص یافته به قاره آسیا برای المپیک پکن تکمیل خواهد شد . 

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم اسفند 1386ساعت 22:48  توسط فارس تی تی ای  | 

 مسابقات تنیس روی میز قهرمانی اصناف کشور با حضور 7 تیم در بندرعباس برگزار شد و در پایان تیم هرمزگان ( الف ) به عنوان قهرمانی دست یافت . در بازیهای تیمی 7 تیم در دو گروه 3 و 4 تیمی به رقابت پرداختند که در پایان مرحله مقدماتی 4 تیم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که در این مرحله خراسان جنوبی 3 – 1 کرمان را شکست داد و هرمزگان ( الف ) نیز 3 – 0 از سد هرمزگان ( ب ) گذشت . در فینال هرمزگان ( الف ) موفق شد براحتی با شکست 3 – 0 خراسان جنوبی قهرمان این مسابقات معرفی شود . خراسان جنوبی دوم شد و تیم های کرمان و هرمزگان ( ب ) مشترکاً در مکان سوم ایستادند .
در بازیهای انفرادی که با حضور 28 ورزشکار برگزار شد در پایان پوریا حجازیان از کرج به عنوان قهرمانی دست یافت . رضا وفایی راد از هرمزگان دوم شد و سعید عباسی از هرمزگان و علیرضا چمنی از خراسان جنوبی در جای سوم قرار گرفتند . 
 

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم اسفند 1386ساعت 22:40  توسط فارس تی تی ای  | 

علاقه مندان به رشته ی جذاب پینگ پنگ و وبلاگ فارس تی تی ای از اول سال با ما باشید با خبرهای جدید در سایت جدید که جایگزین فارس تی تی ای خواهد شد.

www.farstta.varzeshblog.ir

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم اسفند 1386ساعت 1:9  توسط فارس تی تی ای  | 

در ادامه مسابقات اوپن نوجوانان و جوانان بحرین پینگ بازان کشورمان با شایستگی از گردونه ی رقابتها کنار رفتند.

در قسمت انفرادی نوجوانان که حنطه و عمرانی به مرحله ی یک هشتم رسیده بودند با باخت در مقابل حریفانی از پارگوئه و سنگاپور از راهیابی به مرحله یک چهارم بازماندند.اما در قسمت انفرادی جوانان پوریا عمرانی در گروه خود در سه بازی مغلوب پینگ پنگ بازانی از عربستان-سوئد و کره جنوبی شد اما محمد امین حنطه با ارائه ی بازیهایی خوب در گروه خود ابتدا به حریف پرقدرت رومانیایی خود باخت ولی در دو بازی دیگر به ترتیب حریفانی از کشورهای عربستان و سنگاپور را از پیش رو برداشت و راهی مرحله بعد شد.در این مرحله در یک بازی حساب شده و خوب ۴-۰ مین تای هونگ از کره جنوبی که در گروه خود اول شده بود را شکست داد و راهی مرحله یک هشتم پایانی شد و بالاخره در این مرحله ۴-۱ بازی را به گوش از هند واگذار کرد و حذف شد.

اما در قسمت دوبل جوانان تیم دونفره حنطه و عمرانی ابتدا ۳-۰ از سد عربستان گذشت و در بازی دوم در مقابل تیم دونفره ی قطر ۳-۱ به برتری رسید و به جمع هشت تیم برتر دونفره پیوست اما در این مرحله بازی را با حساب ۳-۱ در مقابل تیم دونفره هند و پاراگوئه واگذار کرد تا پرونده ی ایران در این مسابقات بسته شود.

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم اسفند 1386ساعت 0:16  توسط فارس تی تی ای  | 

در ادامه مسابقات انتخابی المپیک پکن کیشی کاوا از ژاپن و یون جائه یونگ از کره جنوبی نیز جواز حضور در المپیک را بدست آوردند.

یون جائه یونگ ابتدا ۴-۱ چیونگ یوگ پینگ پنگ باز قدرتمند هنک هنگی را شکست داد و در بازی بعد ۴-۳ چیانگ پینگ لونگ از تایوان را از پیش رو برداشت و به عنوان پنجمین نفر در این مسابقات جواز را بدست آورد.اما کیشی کاوا ابتدا ۴-۰ ساها از هند را برد و بعد نیز جانگ سون مان از کره شمالی را شکست داد و به عنوان ششمین نفر راهی المپیک پکن شد.

این بازیها تا مشخص شدن یک نفر دیگر ادامه پیدا خواهد کرد.

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم اسفند 1386ساعت 20:52  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات جام باشگاههای اروپا با انجام دو بازی در مرحله نیمه پایانی ادامه یافت.

در این مسابقات تیم شارلئوروی بلژیک در زمین تیم بورسیا دولسدورف آلمان ۳-۱ به پیروزی رسید.در این دیدار ابتدا افچاروف جوان از بورسیا ۳-۱ مغلوب اسمیرنف باتجربه شد در بازی دوم سامسونوف از شارلئوروی ۳-۰ بر کوربل غلبه کرد.در بازی سوم سوس از بورسیا ۳-۰ سیو را شکست داد و بالاخره دربازی آخر باز هم سامسونوف در یک بازی حساب شده ۳-۰ افچاروف را از پیش رو برداشت.لازم به ذکر است که تیم دولسدورف تیمو بول آلمانی نفر ۵ جهان را به علت مصدومیت به همراه نداشت شاید اگر بول در این مسابقه حاضر بود نتیجه چیز دیگری بود.دیدار برگشت این دو تیم روز ۲۳ فروردین برگزار خواهد شد.

اما در دیگر بازی تیم کاجا گراندا با درخشش پینگ پنگ باز کهنه کار اسپانیایی یعنی هی زهی ون ۳-۲ در زمین نیه دروستریش بر این تیم پرقدرت غلبه کرد.در این بازی ابتدا زهی ون ۳-۲ ریو را شکست داد در بازی دوم اشلاگر از دروستریش ۳-۲ بر شان غلبه کرد.در بازی سوم چن ویکسینگ از دروستریش ۳-۱ پریموراک کروات را شکست داد در بازی بعد شان از کاجا گراندا ۳-۲ ریو را برد و بالاخره در بازی آخر زهی ون ۳-۱ اشلاگر اتریشی را شکست داد.بازی برگشت این دو تیم روز ۲۴ فروردین ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

هی زهی ون

 

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم اسفند 1386ساعت 20:44  توسط فارس تی تی ای  | 

تیم نوجوانان و جوانان پینگ پنگ ایران به همراه مدیر امور فرهنگی این فدراسیون وبه دعوت کمیته فرهنگی سازمان کمیته ملی المپیک در مراسم عزاداری که به مناسبت وفات حضرت محمد (ص) و شهادت اما م حسن مجتبی (ع) و همچنین فرارسیدن ایام شهادت امام هشتم حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) برگزار شده بود شرکت کردند در این مراسم که با حضورم سولان فرهنگی و رده بالای سازمان و کمیته المپیک همراه بود حاضرین پس از برگزاری نماز جماعت به خواندن زیارت عاشورا ، تلاوت قرآن وسینه زنی پرداختند.

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم اسفند 1386ساعت 15:32  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات انتخابی المپیک پکن که در هنک هنگ در حال برگزاری است با انتخاب نفرات سوم و چهارم پیگیری شد.

در ادامه این مسابقات ری چول گوک از کره شمالی با برتری ۴-۰ در مقابل کای شیائو از سنگاپور و برتری ۴-۰ در مقابل چیونگ یوک از هنک هنگ و بالاخره برتری ۴-۲ در مقابل جانگ سون مان به عنوان دومین نفر از کره شمالی وارد المپیک شد.

اما جان میزوتانی پدیده جوان ژاپنی ابتدا ۴-۰ چانگ ین شو از تایوان را از پیش رو برداشت در بازی بعد۴-۳ هموطن خود کیشی کاوا را شکست داد و در آخرین بازی خود در یک بازی سخت ۴-۳ چیانگ پینگ لونگ که رنک ۳۶ دنیا را در اختیار دارد را شکست داد و به عنوان چهارمین نفر وارد المپیک پکن شد.

این بازیها تا انتخاب شدن سه نفر دیگر ادامه پیدا خواهد کرد.

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم اسفند 1386ساعت 15:19  توسط فارس تی تی ای  | 

 در ادامه مسابقات تنيس روي ميز انتخابي المپيك در هنگ كنگ ديروز و در روز دوم اين پيكارها وانگ لي كين قهرمان جهان از چين با دو پيروزي مقابل حريفان هنگ كنگي با نتايج مشابه ۴ - ۰ بعنوان نفر سوم چين براي المپيك ۲۰۰۸ انتخاب شد . در ديگر ديدارهاي ديروز كيم هيوك بونگ از كره جنوبی موفق شد در يك بازي خوب جون ميزوتاني پديده جديد تنيس روي ميز جهان از ژاپن را ۴ ۰ ۲ شكست دهد و در بازي بعدي نيز ۴ - ۰ بر هموطن خود جانگ سونگ چيره شود و براي المپيك پكن انتخاب شود .

وانگ لیکین (چین)

اين مسابقات تا انتخاب ۵ نفر ديگر همچنان در هنگ كنگ ادامه دارد .  

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم اسفند 1386ساعت 14:45  توسط فارس تی تی ای  | 

 مسابقات تنیس روی میز اپن بین المللی نوجوانان و جوانان دیشب با برگزار مسابقات فینال به پایان رسید .
در قسمت نوجوانان پسر کره جنوبی در فینال 3 – 2 هنگ کنگ را شکست داد و اول شد . هنگ کنگ در جای دوم ایستاد و تیم های سنگاپور و تیم مشترک هند و پاراگوئه مشترکاً سوم شدند . در بخش دختران نوجوان نیز کره جنوبی در فینال 3 – 0 از سد رومانی گذشت و قهرمان شد . رومانی در مکان دوم جای گرفت .
در قسمت جوانان و در بخش پسران مصر با پیروزی 3 – 2 بر سوئد به عنوان قهرمانی دست یافت . سوئد دوم شد و تیم های رومانی و تونس مشترکاً در مکان سوم قرار گرفتند . در قسمت دختران نیز رومانی با پیروزی 3 – 1 بر هنگ کنگ قهرمانی شد .
این پیکارها امروز با برگزاری مسابقات انفرادی و دونفره پیگیری می شود . 
 

لی هو چینگ (هنک هنگ)

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم اسفند 1386ساعت 14:34  توسط فارس تی تی ای  | 

 مسابقات تنیس روی میز پوروتور بزرگسالان و امید جهان طی روز های 23 اسفندماه تا 2 فروردین ماه در کشورهای کویت و قطر برگزار می شود .
روز های 23 الی 26 اسفندماه شهر کویت میزبان بزرگان جهان خواهد بود . جایزه 600/211 دلاری مسابقات پوروتور در کویت و قطر باعث کشاندن قهرمانان جهان به این دو کشور شده است . در مسابقات کویت 182 بازیکن از 37 کشور جهان شرکت میکنند .
بازی های قطر نیز بلافاصله در تاریخ 28 الی 2 فروردین ماه 87 در دوحه برگزار می شود . در این پیکارها 196 ورزشکار از 35 کشور جهان حضور دارند . در این بازیها نیز 600/211 دلار جایزه نقدی به نفرات برتر داده می شود . 
 

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم اسفند 1386ساعت 14:31  توسط فارس تی تی ای  | 

 در ادامه مسابقات تنیس روی میز اپن نوجوانان و جوانان که از روز گذشته در منامه بحرین آغاز شده است امروز با برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات انفرادی نوجوانان پیگیری شد که در گروه 3 محمد امین حنطه ملی پوش نوجوان کشورمان با شکست 3 – 1 مقابل گوش از هند و پیروزی 3 – 1 برابر خالد از قطر به مرحله دوم راه یافت . در گروه 4 نیز پوریا عمرانی با باخت 3 – 0 به چو جای از کره جنوبی و برد 3 – 0 مقابل ورزشکار بحرینی به مرحله دوم که بصورت حذفی برگزار می شود راه یافت .
در مرحله دوم فردا ساعت 16 به وقت محلی حنطه می بایست با آگویر ازپاراگوئه روبرو شود و عمرانی نیزساعت 16 فردا به مصاف پانگ از سنگاپور میرود . 
 

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم اسفند 1386ساعت 14:30  توسط فارس تی تی ای  | 

 در ادامه مسابقات تنیس روی میز اپن نوجوانان و جوانان ازفردا بازی های انفرادی جوانان در منامه بحرین آغاز می شود و بازیکنان نوجوان ایران در این پیکارها شرکت می کنند که طی آن عمرانی در گروه 3 با بازیکنان سوئد – کره جنوبی و عربستان همگروه است و حنطه در گروه 6 با رومانی – سنگاپور و عربستان مسابقه میدهد . این بازی ها در 10 گروه 3 و 4 نفری انجام می شود .
در بازی های دونفره نیز تیم ایران فردا با عربستان مسابقه خواهد داد و در صورت پیروزی با تیم قطر بازی می کند . 
 

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم اسفند 1386ساعت 14:28  توسط فارس تی تی ای  | 

 بعد از پايان مرحله مقدماتي مسابقات تيمي نوجوانان در بحرين تيم ايران عصر امروز در مرحله دوم و ۴/۱ نهايي به مصاف هنگ كنگ رفت كه نتيجه را ۳ - ۰ به حريف خود واگذار كرد و ازصعود به مرحله نيمه نهايي بازماند .
در بازي اول اين مسابقه حنطه ۳ - ۰ نتيجه را به حريف هنگ كنگي خود واگذار كرد . عمراني در بازي دوم ۳ - ۱ به هين يون باخت و در بازي سوم تيم دونفره هر دو تيم به ميدان رفتند كه هنگ كنگ موفق شد در يك بازي نزديك ۳ - ۲ تيم دوبل ايران را مغلوب كند و در نهايت هنگ كنگ ۳ - ۰ مقابل ايران به برتري رسيد
تيمهاي نوجوانان كره جنوبي - هند و پاراگوئه - سنگاپور و هنگ كنگ وارد مرحله نيمه نهايي تيمي نوجوانان شدند .  

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم اسفند 1386ساعت 14:25  توسط فارس تی تی ای  | 

 تيم نوجوانان كشورمان در دومين مسابقه خود در منامه بحرين مقابل تيم ب اين كشور با نتيجه ۳ - ۰ به پيروزي رسيد . در اين مسابقه پوريا عمراني و امين حنطه در بازي هاي انفرادي و مسابقه دونفره برابر حريفان خود به برتري رسيدند و با اين برد به مرحله دوم راه يافتند كه در اين مرحله مي بايست فردا ساعت ۱۵/۱۶ به وقت محلي رودرروي تیم پرقدرت هنگ كنگ بايستند .  

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم اسفند 1386ساعت 0:1  توسط فارس تی تی ای  | 

  مرحله مقدماتی مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک در آسیا امروز در هنگ کنگ آغاز شد و بازیکنان ایرانی مقابل حریفان خود به میدان رفتند . در گروه شاهین اخلاق پسند موفق شد با ارائه یک بازی خوب 4 – 2 حریف سنگاپوری خود کای شیائو نفر 156 رنکینگ جهانی را شکست دهد و باعث شگفتی حاضرین در سالن شود . شاهین در دیگر دیدارها 4 – 1 مغلوب وانگ لی کین قهرمـان جهان و دارای رنکینگ 3 جهان از چین شد ، در بازی بعد با نتیجه مشابه 4 – 1 مسابقه را به یون جای نفر 62 جهان از کره جنوبی واگذار کرد . شاهین در بازی آخر خود 4 – 3 در یک بازی نزدیک مغلوب سومیادیپ روی ملی پوش هندی شد . در این گروه وانگ لی کین و یون جای رده های اول و دوم را بدست آوردند و کای شیائو – اخلاق پسند و روی هر کدام با 5 امتیاز و بدلیل گیم شماری مکان های سوم تا پنجم را از آن خود کردند .
در گروه چهار که مهران احدی حضور داشت با نتیجه مشابه 4 – 0 مسابقه را به چیانگ پنگ نفر 36 رنکینگ جهان از چین تایپه و اچانتا کمال دارای رنک 79 جهان از هند واگذار کرد . در مسابقه بعدی مهران موفق شد در دو مسابقه سانگوانسین نفر 324 رنک جهان از تایلند و توربولد از مغولستان با نتیجه 4 – 0 شکست دهد و در مسابقه آخر مهران مقابل حریف کره شمالی کیم هیوک بونگ نفر 125 جهان در 2 گیم به پیروزی رسید ولی نتیجه را 4 – 2 واگذار کرد . در گروه نیز چیانگ پنگ – کمال و هیوک بونگ رده های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند . احدی – سانگوانسین تایلندی و توربولد از مغولستان نیز مکان های چهارم تا ششم ایستادند .
اخلاق پسند و احدی با قرارگرفتن در رده چهارم گروه خود شانس حضور در المپیک را از دست دادند . 
 

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم اسفند 1386ساعت 23:55  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات اوپن بحرین از صبح امروز برگزار گردید و تیم ایران در اولین بازی خود ساعت ۱۱ صبح ۳-۲ مغلوب پاراگوئه شد.در این بازی ابتدا پوریا عمرانی ۳-۲ حریف خود را برد.در بازی بعد محمدامین حنطه ۳-۱ بازی را به حریف خود واگذار کرد.در بازی سوم تیم دونفره عمرانی-حنطه ۳-۱ تیم دونفره پاراگوئه را برد.در بازی چهارم پوریا عمرانی ۳-۱ بازی را به حریف واگذار کرد و بالاخره در بازی پنجم در یک بازی نزدیک حنطه ۳-۲ بازی را واگذار کرد.

تیم نوجوانان ایران بایذ در دومین بازی خود ساعت ۱۷ امروز به مصاف تیم بحرین ب برود.

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم اسفند 1386ساعت 14:56  توسط فارس تی تی ای  | 

 بعد از یک هفته جدال کشورها در چین ، چهل و نهمین دوره مسابقات تنیس روی میز تیمی قهرمانی جهان به پایان رسید . 104 کشور در مردان و 81 تیم در بخش زنان از تاریخ 5 الی 12 اسفندماه در سالن ژیمناستیک شهر گوانگجو با هم به رقابت پرداختند . چین قهرمان چتد ساله تنیس روی میز مردان جهان در خانه خود نیز براحتی قهرمان شد . مالین ، وانگ هائو ، وانگ لی کین و چن کی مردان قدرتمند چینی با شکست کلیه حریفان خود ضمن کسب شانزدهمین قهرمانی خود به کشورهای دیگر هشدار داد ند که به فکر کسب مدال در المپیک 2008 چین نباشند . چین و کره جنوبی در مسابقه نهایی مثل بازی فینال 2006 رودرروی هم ایستاند ولی بازهم این چین بود که 3 – 0 به برتری رسید و کره جنوبی دوم شد . تیم های هنگ کنگ و ژاپن مشترکاً در رده سوم ایستادند با این تفاوت که ژاپن در دوره قبل در رده چهاردهم قرار داشت ولی در این دوره به لطف درخشش جوانان خود میزوتانی و یوشیدا تا مکان سوم بالا آمد . در رده بندی نهایی چک مثل دوره قبل پنجم شد و چین تایپه 7 پله صعود داشت تا در رده شش بیاستد . آلمان که تیموبول قهرمان اروپا و بهترین بازیکن خود را بدلیل مصدومیت در اختیار نداشت با 4 پله سقوط در مکان هفتم جای گرفت . رومانی و اتریش نیز مکان های هشتم و نهم را بدست آوردند و تیم سنگاپور که طی دوسال گذشته پیشرفت چشمگیری در تنیس روی میز داشته است با 18 پله صعود در مکان دهم جهان قرار گرفت .
اما تیم مردان ایران که دوره های قبل در سال 2004 دوحه رده سی و هشتم و 2006 برمن آلمان مکان چهل و یکم را به خود اختصاص داده بود در این دوره در جای چهلم ایستاد . در گونگجو 33 کشور آسیایی حضور داشتند که ایران در رده دهم تیم های آسیایی قرار گرفت . تیم کشورمان در مرحله مقدماتی و مرحله دوم جمعاً 8 مسابقه مقابل حریفان خود انجام داد که حاصل آن 3 برد و 5 باخت بود . در تیم ایران افشین نوروزی با 9 بازی بیشترین مسابقه را انجام داد . او 3 برد و 6 باخت در کارنامه خود ذخیره کرد . نوشاد عالمیان که برای اولین بار در تیم ملی بزرگسالان عضویت داشت با 3 برد و 5 باخت و جمعاً 8 بازی بکار خود در مسابقات جهانی پایان داد . شاهین اخلاق پسند دیگر ملی پوش کشورمان در 6 بازی مقابل حریفان قرار گرفت که حاصل آن 3 برد و 3باخت برای او بود و مهران احدی کاپیتان ایران که چندی است از ناحیه کتف آسیب دیدگی دارد یک برد و 4 باخت در کارنامه چهارمین حضور خود در بازیهای جهانی به ثبت رسانید . زمان ملا پنجمین ملی پوش کشورمان در گونگجو فرصت بازی نیافت . او می توانست حداقل در دو بازی مقابل برزیل و اسلونی به بازی گرفته شود ولی این چنین نشد و بدون انجام مسابقه به ایران بازگشت . تیم مردان ایران در گوانگجو هجدهمین حضور خود را در بازی های جهانی به ثبت رساند .

 

مالین (چین)

در قسمت زنان چین بازهم قهرمان جهان شد ولی این بار حریف این تیم سنگاپور بود که سنگاپور نیز نتوانست در مقابل چین عرض اندام کند و شکست را پذیرفت . سنگاپور که در شهریورماه نیز در مسابقات قهرمانی آسیا با چین به فینال رسیده بود در این دوره مسابقات جهانی 7 پله صعود کرد . تیم های هنگ کنگ و ژاپن نیز مشترکاً در رده سوم ایستادند . تیم های اروپایی مجارستان – اتریش – هلند – رومانی – آلمان و کرواسی در مکانهای پنجم تا دهم جای گرفتند .
در بین 81 کشور شرکت کننده 22 تیم از آسیا حضور داشتند که ایران در رده هفدهم تیم های آسیا قرار گرفت . تیم زنان ایران که پنجمین حضور خود را در مسابقات جهانی تجربه می کرد با 7 پله صعود نسبت به مسابقات 2006 آلمان در مکان 62 جهان ایستاد .
بانوان ایران در گوانگجو 7 بار مقابل حریفان صف آرایی کردند که حاصل تلاش آنان 3 برد و 4 باخت تیمی بود . ندا شهسواری نفر اول تیم ملی کشورمان با 9 بازی و کسب 6 برد و 3 باخت بهترین بازیکن ایران در چین بود . محجوبه عمرانی نیز در 6 مسابقه ، 2 برد و 4 باخت بدست آورد ، النا تیتارنکو با انجام 5 مسابقه ، یک پیروزی و 4 شکست در کارنامه خود ثبت کرد و پریسا صمدی بازیکن کاشانی تیم ملی بانوان با یک برد و 2 باخت مقابل حریفان بکار خود پایان داد .
رده بندی تیم های آسیایی مردان در گوانگجو چین :
1- چین 2- کره جنوبی 3- هنگ کنگ و ژاپن 5- چین تایپه 6- سنگاپور 7- کره شمالی 8- هند 9- ویتنام 10 – ایران 11- استرالیا 12- تایلند 13 – اندونزی 14- قزاقستان 15 – کویت 16- ازبکستان 17 – مالزی 18 – امارات 19 – عربستان 20 – پاکستان 21 – قطر 22 – عراق 23 – یمن 24 – مغولستان 25 – اردن 26 – بحرین 27 – سری لانکا 28 – ماکائو 29 – ترکمنستان 30 – لائوس 31 – قرقیزستان 32 – مالدیو 
رده بندی تیم های آسیایی زنان در گوانگجو چین :
1- چین 2- سنگاپور 3 – هنگ کنگ و ژاپن 5 – کره جنوبی 6- کره شمالی 7 – چین تایپه 8 - تایلند 9 – استرالیا 10 – هند 11 – مالزی 12 – اندونزی 13 – ماکائو 14 – ازبکستان 15 – قزاقستان 16 – سری لانکا 17 – ایران 18 – قرقیزستان 19 – مغولستان 20 – پاکستان 21 – مالدیو 
 

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم اسفند 1386ساعت 14:37  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات مدارس راهنمایی استان فارس با حضور ۱۲ تیم از شهرستانهای مختلف استان برگزار گردید که در پایان در قسمت تیمی تیم ناحیه دو شیراز با برتری ۳-۱ در مقابل گراش در بازی فینال قهرمان شد.تیمهای گراش و مرودشت نیز در مکانهای دوم و سوم قرار گرفتند.

اما در قسمت انفرادی مسابقات که ۳۲ بازیکن حضور داشتند وحید هنرمند از مرودشت قهرمان شد و هخامنش آموزگار از شیراز-حمیدرضا موغلی از گراش و حمید یوسفی از شیراز به ترتیب در مکانهای دوم تا چهارم قرار گرفتند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم اسفند 1386ساعت 14:32  توسط فارس تی تی ای  | 

 مسابقات تنیس روی میز باشگاههای استان اصفهان با حضور 7 تیم هیئت نجف آباد ، بانک ملت اصفهان ، شکرریز کاشان ، هیئت درچه ، تربیت بدنی دهق و تربیت بدنی درچه بصورت دوره ای در سالن تربیت بدنی درچه برگزار شد که طی آن هیئت درچه با غلبه بر حریفان خود و کسب 12 امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت . شکرریز کاشان با 11 امتیاز در مکان دوم قرار گرفت و بانک ملت اصفهان با 10 امتیاز رده سوم مسابقات باشگاهی اصفهان را به خود اختصاص داد .
اعضا ء تیم هیئت قهرمان مسابقات : یوسف سلیمانی – حمید مجیدی – مهدی تنگ تکابی – مسعود نظری زاده – سراج پناهی – حمید سلیمانی – اسماعیل سلیمانی . مربی تیم بیژن مازندرانیان
اعضا ء تیم شکرریز کاشان تیم دوم مسابقات : مهیار عسگری – امید صباغیان – مجید مازندرانیان – علی زیبا کلام
اعضا ء تیم بانک ملت اصفهان تیم سوم بازی ها : محمد ابراهیمیان – بهنام رهبری – محمدرضا عدالت پناه – کیامرث حسینی 


 

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم اسفند 1386ساعت 14:24  توسط فارس تی تی ای  | 

 مسابقات تنیس روی میز اپن بین المللی نوجوانان و جوانان از امروز در بحرین آغاز می شود و در قسمت جوانان 8 تیم در نوجوانان 12 تیم حضور دارند که تیم دونفره کشورمان نیز در گروه یک با تیم های بحرین ( ب ) و تیم مشترک پاراگوئه و هند همگروه است که از این گروه دو تیم به مرحله بعد صعود خواهند کرد . بازي هاي نوجوانان در ۴ گروه ۳ تيمي قرار دارند .
طبق برنامه ایران امروز هر دو مسابقه خود را برگزار خواهد کرد و در صورت کسب یک پیروزی راهی مرحله دوم می شود . 
 

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم اسفند 1386ساعت 14:23  توسط فارس تی تی ای  | 

 مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک در آسیا فردا در هنگ کنگ آغاز می شود و 22 بازیکن از 13 کشور در ۴ گروه برای کسب 7 سهمیه دیگر آسیا با هم به رقابت می پردازند . شاهین اخلاق پسند ملی پوش کشور مان در گروه یک با 4 بازیکن دیگر همگروه است . وانگ لی کین قهرمان جهان و دارای رنکینگ 3 جهان از چین – یون جای نفر 62 جهان از کره جنوبی – کای شیائو نفر 156 رنکینگ جهان از سنگاپور و سومیادیپ روی ملی پوش هندی با رده 255 جهان با اخلاق پسند در گروه یک قراردارند .
مهران احدی کاپیتان تیم ملی کشورمان در گروه 4 با چیانگ پنگ نفر 36 رنکینگ جهان از چین تایپه – اچانتا کمال دارای رنک 79 جهان از هند – کیم هیوک بونگ نفر 125 جهان از کره شمالی – سانگوانسین از تایلند و توربولد از مغولستان جای دارد .
مرحله مقدماتی بصورت دوره ای و 5 گیم از 7 گیم برگزار می شود . 
 

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم اسفند 1386ساعت 14:20  توسط فارس تی تی ای  | 

 انتخابات هيئت تنيس روي ميز استان كرمانشاه روز گذشته در محل اداره كل تربيت بدني اين استان برگزار شد و سيد محمدرضا معصومي لاري تنها کاندیدای این انتخابات با ۱۴ رأي مثبت و ۴ رأي ممتنع بعنوان رئيس جديد هيئت اين استان برگزيده شد . مهرداد عليقارداشي دبير فدراسيون تنيس روي ميز در اين انتخابات حضور داشت . معصومي لاري همينك معاون پشتيباني استانداري كرمانشاه است كه طي سال هاي ۶۸ و ۶۹ رياست هيئت تنيس روي ميز استان هرمزگان بعهده داشته است .  

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم اسفند 1386ساعت 13:59  توسط فارس تی تی ای  | 

مسابقات پینگ پنگ قهرمانی مدارس متوسطه استان فارس با اعلام نفرات برتر به کار خود پایان داد.

تیمی:

۱) ناحیه یک شیراز

۲) کازرون

۳) اقلید

۴)ناحیه دو شیراز

انفرادی:

۱) عارف ایزدی               ناحیه یک شیراز

۲) عبدالهادی موغلی      گراش

۳) علی کشاورز             ناحیه یک شیراز

۴)امیر رضایی                ناحیه یک شیراز

عبدالهادی موغلی (گراش)

+ نوشته شده در  دوشنبه سیزدهم اسفند 1386ساعت 12:47  توسط فارس تی تی ای  | 

كلاس مربيگري درجه يك تنيس روي ميز كشور در مجموعه ورزشي شهيد عضدي رشت بر پا شده‌است.

به گزارش روز يكشنبه هيات تنيس روي ميز استان گيلان به ايرنا، در اين كلاس، ‪ ۱۹‬مربي تنيس روي ميز از استانهاي مختلف كشور حضور دارند.

بنا به همين گزارش، "امير عميدي" و "فريبا قوام‌زاده" به عنوان مدرس در كلاس مربيگري درجه يك تنيس روي ميز كشور حضور دارند و آموزشهاي لازم را به شركت‌كنندگان تعليم مي‌دهند.

اين گزارش مي‌افزايد، مربياني كه در آزمونهاي اين كلاس نمره قبولي دريافت كنند، مدرك مربيگري درجه يك تنيس روي ميز مي‌گيرند.

كلاس مربيگري درجه يك تنيس روي ميز كشور تا ‪ ۱۶‬اسفند ماه جاري در رشت ادامه مي‌يابد.

+ نوشته شده در  دوشنبه سیزدهم اسفند 1386ساعت 12:38  توسط فارس تی تی ای  | 

مقام‌هاي تنيس روي ميزجهان بتازگي درنشستي در شهر"گوانگ جو"محل برگزاري مسابقات جهاني تنيس روي ميز با درنظر گرفتن محدوديت‌هايي براي تنيس بازان روي ميز چين موافقت كردند.

بنابه گزارش نشريه گلوبال تايمز چاپ چين،فدراسيون جهاني تنيس روي ميز ديروز دراين‌باره راي‌گيري كرد.

بر اين اساس قرار است براي تابعيت تنيس بازان روي ميز چين به كشورهاي ديگر تدابيري در نظر گرفته شود.

بسياري‌از كشورها از اينكه ورزشكاران حرفه‌اي چين به تيم‌هاي ديگر كشورها ملحق شده و چالشي براي اين تيم‌ها هستند، به اين فدراسيون اعتراض كرده‌اند.

در همين حال فدراسيون اعلام كرده است ، كشورها نبايد به ورزشكاران ديگر چشم دوخته باشند . آنها به تلاش بيشتر براي پرورش بازيكنان حرفه‌اي نياز دارند.

بر اساس قانون جديد، بازيكناني كه بالاتر از ‪ ۲۱‬سال دارند در صورت كسب تابعيت كشورهاي ديگر ، حق بازي كردن براي آنها در رقابت‌هاي قهرماني جهاني و جام جهاني را ندارند، اما مجاز به حضور در المپيك هستند.

اين قانون جديد از اولين روز سپتامبر امسال به اجرا گذاشته مي‌شود، اما آندسته از بازيكناني كه ‪ ۱۵‬تا ‪ ۱۸‬سال دارند بايد پنج سال در انتظار حضور در چنين رقابت‌هايي براي كشور جديد خود باشند كه از آن تابعيت گرفته‌اند.

اين ورزشكاران اگر ‪ ۱۸‬تا‪ ۲۱‬سال داشته باشند، بايد هفت سال در انتظار چنين مسابقاتي باشند و براي ورزشكاران زير ‪ ۱۵‬سال اين دوره انتظار سه‌سال خواهد بود.

+ نوشته شده در  دوشنبه سیزدهم اسفند 1386ساعت 12:36  توسط فارس تی تی ای  | 

براي شانزدهمين بار چين عنوان قهرماني تيمي مردان جهان را به خود اختصاص داد . در بازي فينال چهل و نهمين دوره مسابقات تيمي جهان در گوانگجو چين سه اسطوره پينگ پنگ جهان در قالب تيم چين موفق شدند ۳ - ۰ رقيب خود كره جنوبي را شكست دهند و قهرمان جهان شوند . وانگ هائو - مالين و وانگ لي كين كه اكنون رده هاي اول تا سوم رنكينگ جهاني را در اختيار دارند در ارنج فينال با سه برد خود باعث پيروزي ۳ - ۰ چين شدند .
تيم هاي ژاپن و هنگ كنگ نيز مشتركا در مكان سوم ايستادند .

مالین (چین)

+ نوشته شده در  دوشنبه سیزدهم اسفند 1386ساعت 12:31  توسط فارس تی تی ای  | 

بالاخره سایت فدراسیون جهانی نتیجه مسابقه مردان ایران با نروژ را با 8 ساعت تأخیر اعلام کرد . در این مسابقه که برای رده 39 – 40 جهان انجام شد نروژ 3 – 1 به پیروزی رسید .
شاهین اخلاق پسند تک برد ایران را مقابل برنر با حساب 3 – 1 بدست آورد . افشین نوروزی 3 – 1 مقابل رونبرگ و 3 – 2 برابر برنر با خت . نوشاد عالمیان نیز با نتیجه نزدیک 3 – 2 مغلوب ارلندسن شد تا در نهایت نروژ 3 – 1 برنده شود و رده 39 را به خود اختصاص دهد و ایران نیز با یک پله صعود نسبت به دوره قبل در جای چهلم جهان ایستاد .

+ نوشته شده در  دوشنبه سیزدهم اسفند 1386ساعت 12:16  توسط فارس تی تی ای  | 

چهل و نهمین دوره مسابقات تیمی زنان جهان با قهرمانی تیم قدرتمند چین به پایان رسید . مسابقه چین و سنگاپورکه تکرار کننده بازی فینال قهرمانی آسیا شهریور ماه 86 در یانگ ژو چین بازهم بسود چینی ها تمام شد . در مسابقه چین با نتیجه 3 – 1 حریف آسیایی را شکست داد و عنوان قهرمانی جهان را به خود اختصاص داد . تیم های هنگ کنگ و ژاپن نیز مشترکاً در جای سوم قرار گرفتند .
رده های پنجم تا دوازدهم دسته یک بترتیب به کشورهای مجارستان – اتریش – هلند – رومانی – آلمان – کروواسی – کره جنوبی و آمریکا تعلق گرفت .
تیم زنان ایران نیز با ۷ پله صعود نسبت به دوره قبل در مکان 62 جای گرفت .

+ نوشته شده در  دوشنبه سیزدهم اسفند 1386ساعت 12:11  توسط فارس تی تی ای  | 

تیم بانوان ایران در دور چهارم مرحله دوم مسابقات دسته سه جهان امروز قرار بود برای کسب رده 61 – 62 جهان به مصاف لیتوانی برود ولی تیم ایران بدلیل تاریخ برگشت بلیط های خود از چین صبح امروز گوانگجو را به مقصد تهران ترک کرد تا در مسابقه امروز برابر لیتوانی حاضر نشود و نتیجه 3 – 0 بسود لیتوانی ثیت گردد .

+ نوشته شده در  دوشنبه سیزدهم اسفند 1386ساعت 12:6  توسط فارس تی تی ای  | 

يك ديدار معوقه از گروه دو ليگ دسته اول باشگاههاي كشور به ميزباني گچساران برگزار شد كه طي آن نفت و گاز گچساران با پيروزي ۵ - ۲ مقابل نفت اميديه صعود خود را به مرحله نيمه نهايي مسجل كرد و نفت آبادان از دور مسابقات كنار رفت . در اين گروه تيم هاي اميديه و گچساران به مرحله نيمه نهايي راه يافتند .
اما از گروه يك نيز سه ديدار معوقه باقي مانده است ولي صعود تيم هاي نفت تهران و تجار كيش به مرحله نيمه نهايي مشخص شده است .

+ نوشته شده در  دوشنبه سیزدهم اسفند 1386ساعت 11:58  توسط فارس تی تی ای  | 

مردان ۲۰۰۸

دسته یک :

چک سنگاپور - رومانی روسیه - دانمارک تایوان - آلمان اتریش - یونان کرواسی - مجارستان فرانسه - بلژیک اسپانیا - اسلوواکی لهستان

دسته دو :

ترکیه۳-۲ هند - اوکراین۳-۲ نیجریه - کانادا۳-۱ اسلوونی - کره شمالی۳-۰ آرژانتین - بلغارستان۳-۰ قزاقستان - رژیم صهیونیستی۳-۲ تایلند - لوکزامبورگ۳-۲ اندونزی - آمریکا۳-۰ بوسنی

مصر ترکیه - اوکراین انگلیس - پرتغال کانادا - کره شمالی برزیل - هند نیجریه - اسلوونی آرژانتین - نزوژ بلغارستان - رژیم صهیونیستی استرالیا - ویتنام لوکزامبورگ - آمریکا ایران - قزاقستان تایلند - اندونزی بوسنی

چوان چی یوان (تایوان)

دسته سه :

لیتوانی۳-۱ شیلی - کویت۳-۲ گواتمالا - استونی۳-۰ مکزیک - اسکاتلند۳-۱ آفریقای جنوبی - ازبکستان۳-۲ پاکستان - ایرلند۳-۰ کوبا - پورتوریکو۳-۰ ارمنستان - مولداوی۳-۲ عربستان

الجزایر لیتوانی - کویت لتونی - قبرس استونی - اسکاتلند فنلاند - شیلی گواتمالا - مکزیک آفریقای جنوبی - امرات ازبکستان - ایرلند ونزوئلا - نیوزلند پورتوریکو - مولداوی مالزی - پاکستان کوبا - ارمنستان عربستان

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم اسفند 1386ساعت 15:6  توسط فارس تی تی ای  | 

زنان ۲۰۰۸

دسته یک :

ژاپن۳-۰ مجارستان - سنگاپور۳-۰ هلند - آلمان۳-۰ آمریکا - کرواسی۳-۰ کره جنوبی - کره شمالی۳-۰ اسپانیا - روسیه۳-۲ بلاروس - ایتالیا۳-۲ فرانسه - تایوان۳-۱ لهستان - سوئد۳-۲ تایلند - چک۳-۲ اوکراین

چین رومانی - اتریش هنک هنگ - مجارستان هلند - آلمان کرواسی - آمریکا کره جنوبی - کره شمالی روسیه - ایتالیا تایوان - اسپانیا بلاروس - فرانسه لهستان - سوئد چک - تایلند اوکراین

پوتا گئورگینا

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم اسفند 1386ساعت 15:6  توسط فارس تی تی ای  | 

مردان ۲۰۰۸

گروه ۱ : چین۳-۰ ایتالیا - رومانی۳-۲ اتریش - کرواسی۳-۱ بلژیک

گروه ۲ : کره۳-۱ مجارستان - تایوان۳-۰ چک - سوئد۳-۲ لهستان

گروه ۳ : اسلوواکی۳-۱ آلمان - ژاپن۳-۱ صربستان - روسیه۳-۰ فرانسه

گروه ۴ : سنگاپور۳-۱ اسپانیا - هنک هنگ۳-۲ بلاروس - دانمارک۳-۱ یونان

کمال (هند)

رده بندی نهایی گروههای دسته اول

گروه ۱ : چین - رومانی - اتریش - ایتالیا - کرواسی - بلژیک

گروه ۲ : کره جنوبی - تایوان - چک - سوئد - مجارستان - لهستان

گروه ۳ : ژاپن - آلمان - روسیه - صربستان - اسلوواکی - فرانسه

گروه ۴ : هنک هنگ - سنگاپور - دانمارک - بلاروس - اسپانیا - یونان

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم اسفند 1386ساعت 14:42  توسط فارس تی تی ای  | 

 در ادامه مسابقات تیمی زنان  تیم زنان کشورمان موفق شد 3 – 0 از سد مونته نگرو بگذرد و حریف پوروتوریکو در مرحله بعد شود که بایستی برای کسب مقام 61 تا 64 مبارزه کند . در این مسابقه ابتدا ندا شهسواری 3 – صفر زونجیک را شکست داد ، در بازی بعد محجوبه عمرانی 3 – 1 از سد میلاسیچ عبور کرد و در بازی آخر پریسا صمدی نیز با حساب 3 – 1 جالوویچ را شکست داد تا نتیجه 3 – 0 برای ایران رقم بخورد .  

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم اسفند 1386ساعت 14:21  توسط فارس تی تی ای  | 

 صبح امروز در گوانگجو چین دور اول از مرحله دوم مسابقات دسته دو مردان جهان برگزار شد و طی آن آمریکا موفق شد 3 – 0 بوسنی هرزگوین را مغلوب کند تا حریف ایران در مرحله بعد باشد .
دور دوم مرحله دوم این رقابتها که تیم ها برای کسب رتبه 37 – 44 بازی می کنند فردا ساعت 8:30 صبح به وقت ایران تیم های آمریکا و ایران رودرروی هم خواهند ایستاد و در صورت پیروزی هر کدام در این مرحله ضمن ورود به جدول تیم های 37 تا 40 جهان می بایستی با برنده تیم های لوگزامبورگ یا ویتنام مسابقه دهند . در صورت شکست یکی از تیم های ایران و آمریکا در جدول بازنده ها برای کسب مقام 41 تا 44 قرار خواهند گرفت . 
 

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم اسفند 1386ساعت 14:18  توسط فارس تی تی ای  | 

 مسابقات تنیس روی میز انفرادی و دونفره جهان در سال های فرد میلادی برگزار می شود که روز گذشته برای میزبانی سال 2011 اجلاس جهانی در گوانگجو چین تشکیل شد . برای میزبانی سال 2011 ، قطر و هلند کاندیدا شده بود که پس از انصراف قطر این روتردام هلند بود که بعنوان میزبان این پیکار ها انتخاب شد . این مسابقات روزهای 8 الی 15 می 2011 انجام می شود .
مسابقات انفرادی و دونفره جهان در سال 2009 در شهر یوکوهاما ژاپن و پیکارهای پنجاهمین دوره مسابقات تیمی جهان در سال 2010 در شهر مسکو روسیه انجام خواهد شد . 
 

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم اسفند 1386ساعت 14:2  توسط فارس تی تی ای  | 

پخش زنده مسابقات تیمی قهرمانی جهان پنج شنبه ساعت ۱۵/۱۶ الی ۱۹به وقت تهران شبکه یورو اسپورت

ریو سیونگ مین (کره جنوبی)

با ما باشید با نتایج زنده مسابقات

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم اسفند 1386ساعت 1:15  توسط فارس تی تی ای  | 

زنان ۲۰۰۸

دسته یک :

رومانی۳-۲ آلمان - اتریش۳-۲ آمریکا - مجارستان۳-۲ کرواسی - هلند۳-۲ کره جنوبی - اسپانیا۳-۲ تایلند - روسیه۳-۱ سوئد - فرانسه۳-۱ چک - لهستان۳-۰ اوکراین

گروندیش کارول

ادامه بازیهای دسته یک :

چین رومانی - اتریش هنک هنگ - ژاپن مجارستان - هلند سنگاپور - آلمان آمریکا - کرواسی کره جنوبی - کره شمالی اسپانیا - روسیه بلاروس - ایتالیا فرانسه - لهستان تایوان - تایلند سوئد - چک اوکراین

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم اسفند 1386ساعت 1:7  توسط فارس تی تی ای  | 

مردان ۲۰۰۸

گروه ۱ : چین۳-۰ اتریش - ایتالیا۳-۲ کرواسی - رومانی۳-۰ بلژیک

گروه ۲ : کره جنوبی۳-۱ تایوان - سوئد۳-۰ مجارستان - لهستان۳-۲ چک

گروه ۳ : ژاپن۳-۱ آلمان - اسلوواکی۳-۲ فرانسه - روسیه۳-۱ صربستان

گروه ۴ : هنک هنگ۳-۱ سنگاپور - اسپانیا۳-۱ یونان - بلاروس۳-۱ دانمارک

گروه ۵ : هند۳-۰ تایلند - آرژانتین۳-۱ مصر

گروه ۶ : برزیل۳-۰ بوسنی - اسلوونی۳-۰ ایران - اوکراین۳-۱ لوکزامبورگ

گروه ۷ : پرتغال۳-۲ ترکیه - کره شمالی۳-۰ اندونزی - آمریکا۳-۲ ویتنام

گزوه ۸ : کانادا۳-۰ رژیم صهیونیستی - نیجریه۳-۲ استرالیا - انگلیس۳-۲ بلغارستان

کای یوشیدا (ژاپن)

رده بندی گروههای دسته دوم و دسته سوم

دسته دوم :

گروه ۵ : مصر - هند - آرژانتین - نروژ - تایلند - قزاقستان

گروه ۶ : برزیل - اسلوونی - اوکراین - ایران - لوکزامبورگ - بوسنی

گروه ۷ : پرتغال - کره شمالی - ترکیه - ویتنام - آمریکا - اندونزی

گروه ۸ : انگلیس - نیجریه - کانادا - استرالیا - بلغارستان - رژیم صهیونیستی

دسته سوم :

گروه ۹ : الجزایر - اسکاتلند - کویت - امارات - عربستان - ارمنستان

گروه ۱۰ : فنلاند - گواتمالا - آفریقای جنوبی - مالزی - ایرلند - کوبا

گروه ۱۱ : قبرس - شیلی - لیتوانی - نیوزلند - ازبکستان - پاکستان

گروه ۱۲ : لتونی - مکزیک - استونی - ونزوئلا - پورتوریکو - مولداوی

در ادامه این رقابتها بازیهای مرحله دوم دسته دوم و دسته سوم به صورت زیر است :

ترکیه هند - نیجریه اوکراین - کانادا اسلوونی - کره شمالی آرژانتین - قزاقستان بلغارستان - تایلند رژیم صهیونیستی - اندونزی لوکزامبورگ - آمریکا بوسنی

لیتوانی شیلی - گواتمالا کویت - مکزیک استونی - اسکاتلند آفریقای جنوبی - ایرلند کوبا - ارمنستان پورتوریکو - عربستان مولداوی

لازم به ذکر است که مرحله مقدماتی بازیهای دسته یک و چهار فردا به پایان خواهد رسید. 

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم اسفند 1386ساعت 1:0  توسط فارس تی تی ای  | 

 قرعه کشی مرحله دوم مسابقات جهانی برگزار شد و طی آن با توجه به رده چهارم تیم مردان ایران در گروه خود در دور اول مرحله دوم دسته 2 استراحت دارد و دور دوم بایستی روز جمعه 10 اسفندماه ساعت 30/8 صبح با برنده تیم های آمریکا یا بوسنی برای کسب مقام 37 تا 44 روبرو شود . تیم آمریکا که در گروه سه دسته 2 حضور داشت با گیم شماری رده سوم را از دست داد و پنجم شد . در این تیم هان شیاو با رنکینگ 502 جهان– ینگوا چنگ با رده 196 جهان – مارک هازینسکی با رده 385 جهان در این تیم حضور دارند و داوید ژئوانگ نیز بدون رنکینگ جهانی این تیم را در مرحله مقدماتی همراهی کرده است . تیم امریکا شانس بیشتری نسبت به بوسنی دارد و احتمالا حریف ایران در مرحله بعد خواهد بود .
اما تیم بانوان ایران نیز با توجه به کسب رده چهارم گروه خود در دسته سوم زنان جهان در دور اول استراحت دارد و در دور دوم بایستی فردا ساعت 30/8 صبح برای کسب رده 61 تا 68 به مصاف مونته نگرو برود . مونته نگرو در گروه 3 دسته سوم زنان جهان رده پنجم را به خود اختصاص داده است .  

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم اسفند 1386ساعت 0:27  توسط فارس تی تی ای  | 

تیم ملی مردان ایران امروز ظهر در آخرین بازی خود در مرحله مقدماتی۳-۰ مغلوب تیم پرقدرت اسلوونی شد.

در این دیدار تیم ملی با ترکیب احدی-عالمیان و اخلاق پسند به مصاف اسلوونی رفت.

در اولین بازی مهران احدی در مقابل لاسان که رنکینگ ۲۸۱ دنیا را در اختیار دارد بازی را ۳-۰ واگذار کرد.در بازی دوم یار دوم تیم ما یعنی نوشائ عالمیان در یک بازی خوب در مقابل میتجا هوروات که رنکینگ ۳۵۰ در اختیار اوست بازی را ۳-۱ واگذار کرد و بالاخره در آخرین بازی شاهین اخلاق پسند ۳-۰ در مقابل اسلاتینسک (۳۹۴) شکست را پذیرا شد تا تیم ما در مرحله اول با دو برد و سه شکست و با ۷ امتیاز در رده چهارم گروه خود قرار بگیرد.

تیم ملی مردان ما باید فردا برای کسب مقامهای ۳۷ تا ۴۴ به مصاف حریفان خود برود.تیم ملی ما دو سال قبل در برمن آلمان۴۱ و چهار سال قبل در دوحه قطر ۳۷ شده بود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه هشتم اسفند 1386ساعت 15:46  توسط فارس تی تی ای  | 

زنان ۲۰۰۸

گروه ۱ : چین۳-۰ سوئد - آمریکا۳-۲ کره شمالی - روسیه۳-۰ کرواسی

گروه ۲ : سنگاپور۳-۰ اوکراین - مجارستان۳-۰ تایوان - رومانی۳-۱ لهستان

گروه ۳ : هنک هنگ۳-۰ تایلند - آلمان۳-۱ اسپانیا - اتریش۳-۲ بلاروس

گروه ۴ : ژاپن۳-۱ فرانسه - کره جنوبی۳-۰ چک - هلند۳-۱ ایتالیا

گروه ۱۲ : بوسنی۳-۰ ایران - کلمبیا۳-۰ نروژ

فانگ تیانوی

در پایان مرحله ی اول (گروهی) مسابقات رده بندی گروههای۱-۱۲ به صورت زیر می باشد :

دسته اول :

گروه ۱ : چین - آمریکا - کرواسی - کره شمالی - روسیه - سوئد

گروه ۲ : سنگاپور - مجارستان - رومانی - تایوان - اوکراین - لهستان

گروه ۳ : هنک هنگ - آلمان - اتریش - بلاروس - تایلند - اسپانیا

گروه ۴ : ژاپن - کره جنوبی - هلند - ایتالیا - فرانسه - چک

دسته دوم :

گروه ۵ : انگلیس - استرالیا - هند - اندونزی - استونی - دانمارک

گروه ۶ : صربستان - یونان - لوکزامبورگ - بلغارستان - برزیل - مصر

گروه ۷ : اسلوواکی - نیوزلند - کانادا - رژیم صهیونیستی - بلژیک - شیلی

گروه ۸ : لیتوانی - مالزی - اسلوونی - ونزوئلا - پرتغال - نیجریه

دسته سوم :

گروه ۹ : ترکیه - ازبکستان - مکزیک - لتونی - پورتوریکو - مغولستان

گروه ۱۰ : مولداوی - قزاقستان - کنگو - آذربایجان - قرقیزستان - کوبا

گروه ۱۱ : ماکائو - سوییس - سریلانکا - السالوادور - مونته نگرو - ۰۰۰

گروه ۱۲ : کلمبیا - بوسنی - سان مارینو - ایران - نروژ - پرو

+ نوشته شده در  چهارشنبه هشتم اسفند 1386ساعت 15:26  توسط فارس تی تی ای  | 

 دور پنجم و آخر مرحله مقدماتی گروه 4 دسته سوم قهرمانی بانوان جهان بامداد امروز در گوانگجو چین برگزار شد و طی آن بوسنی موفق شد 3 – 0 تیم ایران مغلوب کند . در این مسابقات ابتدا تیتارنکو 3 – 2 به ایولجیک باخت . سپس ندا شهسواری با نتیجه 3 – 1 بازی را به آنتونیک واگذار کرد و در آخر بازی این بوسایلیک نیز با حساب 3 – 1 بر محجوبه عمرانی غلبه کرد .
در پایان بازی های این گروه کلمبیا با 10 امتیاز در صدر قرار گرفت . بوسنی با 9 – سان مارینو با 8 – ایران با 7 و نروژ با 6 امتیاز رده های دوم تا پنجم گروه را به خود اختصاص دادند . در این گروه تیم پرو نیز غایب بود .
با توجه به این رده بندی تیم ایران می بایست برای کسب مقامهای۶۱ تا ۶۸ فردا ساعت ۳۰/۸ صبح به وقت تهران به مصاف تیم مونته نگرو برود. 

+ نوشته شده در  چهارشنبه هشتم اسفند 1386ساعت 13:30  توسط فارس تی تی ای  | 

مردان ۲۰۰۸

گروه ۱ : چین۳-۰ کرواسی - اتریش۳-۰ بلژیک - رومانی۳-۲ ایتالیا

گروه ۲ : کره جنوبی۳-۰ سوئد - تایوان۳-۰ لهستان - چک۳-۰ مجارستان

گروه ۳ : آلمان۳-۱ فرانسه - ژاپن۳-۰ روسیه - صربستان۳-۰ اسلوواکی

گروه ۴ : سنگاپور۳-۰ یونان - دانمارک۳-۱ هنک هنگ - بلاروس۳-۱ اسپانیا

آدریان کریسان (رومانی)

گروه ۵ : هند۳-۱ نروژ - تایلند۳-۰ آرژانتین

گروه ۶ : برزیل۳-۰ اسلوونی - اوکراین۳-۱ بوسنی - ایران۳-۰ لوکزامبورگ

گروه ۷ : پرتغال۳-۲ کره شمالی - ترکیه۳-۱ آمریکا - ویتنام۳-۱ اندونزی

گروه ۸ : نیجریه۳-۱ کانادا - انگلیس۳-۱ رژیم صهیونیستی - استرالیا۳-۱ بلغارستان

+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم اسفند 1386ساعت 19:12  توسط فارس تی تی ای  | 

زنان ۲۰۰۸

گروه ۱ : چین۳-۰ آمریکا - کرواسی۳-۲ سوئد - کره شمالی۳-۰ روسیه

گروه ۲ : سنگاپور۳-۰ مجارستان - رومانی۳-۰ اوکراین - تایوان۳-۱ لهستان

گروه ۳ : هنک هنگ۳-۰ آلمان - اتریش۳-۰ تایلند - بلاروس۳-۲ اسپانیا

گروه ۴ : ژاپن۳-۲ کره جنوبی - هلند۳-۱ فرانسه - ایتالیا۳-۰ چک

گروه ۱۲ : کلمبیا۳-۱ بوسنی - سان مارینو۳-۱ ایران

پترسون مالین (سوئد)

+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم اسفند 1386ساعت 19:6  توسط فارس تی تی ای  | 

تیم ملی بانوان ایران در چهارمین بازی خود امروز ظهر ۳-۱ مغلوب تیم سان مارینو شد.

در این دیدار ابتدا محجوبه عمرانی ۳-۱ در مقابل یان شیمی که رنکینگ ۱۷۳ را در اختیار دارد مغلوب شد.سپس ندا شهسواری۳-۰ گیاردی را برد.در برازی سوم پریسا صمدی در یک بازی ضعیف ۳-۱ مغلوب دیائو شد و بالاخره در بازی چهارم ندا شهسواری ۳-۰ بازی را به شیمی واگذار کرد تا ایران در این رقابتها دو باخته شود.

تیم بانوان با دو برد و دو باخت با ۶ امتیاز در رده چهارم گروه خود قرار دارد و فردا در آخرین بازی خود باید به مصاف تیم پرقدرت بوسنی برود.

+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم اسفند 1386ساعت 14:1  توسط فارس تی تی ای  | 

 تیم مردان ایران در سومین روز مسابقات جهانی چین و چهارمین دور مرحله مقدماتی گروه 2 دسته دوم با ترکیب نوروزی – عالمیان و اخلاق پسند به مصاف لوگزامبورگ رفت . در این دیدار که هرسه بازی آن 3 – 2 بسود بازیکنان ایران تمام شد ابتدا افشین نوروزی موفق شد 3 – 2 ارینادو سوسا به پیروزی برسد . در مسابقه دوم که بازی سرنوشت ساز بود نوشاد عالمیان با بازی خوب خود مقابل تریان سیوسیو که رنکینگ 266 جهان را دارد به 3 – 2 به پیروزی رسید و در آخرین مسابقه محمدرضا اخلاق پسند نیز با نتیجه مشابه 3 – 2 از سد میک باست بگذرد تا ایران گام چهارم را بسلامت پشت سر بگذارد .
تا پایان دور چهارم در این گروه برزیل با 8 امتیاز در صدر است . اسلونی با 7 – اکراین و ایران با 6 امتیاز در رده های دوم تا چهارم قرار دارند . تیم های لوگزامبورگ و بوسنی با 5 و 4 امتیاز در مکان های بعدی جای دارند .
تیم مردا ایران بایستی در آخرین مسابقه خود فردا ساعت 12 به وقت ایران به مصاف اسلونی برود . 
 

+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم اسفند 1386ساعت 12:23  توسط فارس تی تی ای  | 

مردان ۲۰۰۸

گروه ۱ : چین۳-۱ رومانی - اتریش۳-۱ کرواسی - ایتالیا۳-۱ بلژیک 

گروه ۲ : کره جنوبی۳-۱ چک - تایوان۳-۲ سوئد - مجارستان۳-۲ لهستان

گروه ۳ : آلمان۳-۱ صربستان - ژاپن۳-۰ فرانسه - روسیه۳-۲ اسلوواکی

گروه ۴ : سنگاپور۳-۰ بلاروس - هنک هنگ۳-۰ یونان - دانمارک۳-۲ اسپانیا

آندره فیلیمون (رومانی)

گروه ۵ : مصر۳-۰ نروژ - هند۳-۱ آرژانتین

گروه ۶ : برزیل۳-۲ اوکراین - اسلوونی۳-۱ لوکزامبورگ - ایران۳-۲ بوسنی

گروه ۷ : پرتغال۳-۰ اندونزی - کره شمالی۳-۱ آمریکا - ویتنام۳-۲ ترکیه - پرتغال۳-۰ آمریکا - کره شمالی۳-۰ ویتنام - ترکیه۳-۲ اندونزی

گروه ۸ : کنادا۳-۱ استرالیا - انگلیس۳-۱ نیجریه - بلغارستان۳-۲ رژیم صهیونیستی - کانادا۳-۲ انگلیس - نیجریه۳-۱ بلغارستان - استرالیا۳-۱ رژیم صهیونیستی

شگفتی های مسابقات :

آندره فیلیمون(رومانی)۳-۱ وانگ لیکین(چین) - یانگ مین(ایتالیا)۳-۱ میشل سیو(بلژیک) - یورگن پرسون(سوئد)۳-۱ چیانگ پینگ لونگ(تایوان) - کریستیان سوس(آلمان)۳-۲ کاراکاسویچ(صربستان) - یانگ زی(سنگاپور)۳-۱ ولادیمیر سامسونوف(بلاروس) 

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم اسفند 1386ساعت 18:38  توسط فارس تی تی ای  | 

زنان ۲۰۰۸

گروه یک : چین ۳-۱ کره شمالی - آمریکا۳-۲ کرواسی - روسیه۳-۱ سوئد - چین ۳-۰ کرواسی - آمریکا۳-۱ روسیه - کره شمالی۳-۱ سوئد

گروه دو : سنگاپور۳-۰ تایوان - مجارستان۳-۰ رومانی - اوکراین۳-۲ لهستان - سنگاپور۳-۰ رومانی - مجارستان۳-۱ لهستان - تایوان۳-۱ اوکراین

گروه سه : هنک هنگ۳-۰ اسپانیا - آلمان۳-۰ اتریش - بلاروس۳-۱ تایلند - هنک هنگ۳-۲ اتریش - آلمان۳-۲ بلاروس - تایلند۳-۲ اسپانیا

گروه چهار : ژاپن۳-۱ چک - کره جنوبی۳-۰ هلند - فرانسه۳-۲ ایتالیا - ژاپن۳-۰ هلند - کره جنوبی۳-۰ ایتالیا - فرانسه۳-۱ چک

گروه دوازده : بوسنی۳-۲ نروژ - کلمبیا۳-۲ سان مارینو - بوسنی۳-۲ سان مارینو - ایران۳-۲ نروژ

گویان (چین)

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم اسفند 1386ساعت 18:23  توسط فارس تی تی ای  | 

تیم ملی زنان ایران صبح امروز با تیم پرو بازی داشت که تیم پرو در این مسابقه حاضر نشد.

اما تیم ملی مردان امروز ساعت ۱۲ به مصاف تیم بوسنی رفت و در یک بازی نفس گیر توانست بوسنی را ۳-۲ شکست دهد تا اولین پیر.زی خود را در این مسابقات بدست آورده باشد.در این بازی ابتدا نوشاد عالمیان در مقابل میلشویچ که رنکینگ ۲۷۰ دنیا را در اختیار دارد۳-۱ مغلوب شد.سپس افشین نوروزی یار اول تیم ما ۳-۱ عدنان سهیچ را از پیش رو برداشت.مهران احدی نیز ۳-۰ آلمیر دووویچ را شکست داد.در بازی چهارم باز هم میلشویچ توانست ۳-۰ نوروزی را شکت دهد و بازی را ۲-۲ مساوی کند.در بازی آخر این عالمیان بود که به داد تیم ایران رسید و توانست در سه گیم متوالی سهیچ را شکست دهد تا بازی ۳-۲ به نفع ایران تمام شود.

اما تیم ملی بانوان ایران امروز عصر ساعت ۳ به مصاف تیم نروژ رفت و توانست ۳-۲ این تیم را شکست دهد.ندا شهسواری یار اول تیم ما در این بازی دو برد و محجوبه عمرانی یار دوم تیم ما برد دیگر تیم را به ارمغان آورد.تیتارنکو نیز بازی را به حریف واگذار کرد تا در مجموع ایران ۳-۲ حریف خود را شکست دهد.

تیم ملی مردان فردا ساعت ۳۰/۸ صبح باید به مصاف تیم لوکزامبورگ برود و تیم بانوان نیز ساعت ۱۲ ظهر به وقت تهران باید درذ مقابل تیم سان مارینو صف آرایی کند.

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم اسفند 1386ساعت 17:54  توسط فارس تی تی ای  | 

سمینارمدرسین پینگ پنگ بانوان صبح دیروز با حضور مهرداد علیقارداشی دبیر فدراسیون پینگ پنگ ، علیپور رئیس کمیته مربیان وعمیدی مسوول کمیته آموزش این فدراسیون آغازشد وحاضرین دراین جلسه ضمن بررسی قوانین جدید چگونگی اعمال شدن آنها درمسابقات داخلی وضرورت اجراشدن ونشدن آنهاراموردبررسی قرارداده وبه بحث وتبادل نظردرمورد وضعیت آموزشی پینگ پنگ بانوان پرداختند.

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم اسفند 1386ساعت 13:26  توسط فارس تی تی ای  |